Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összetalálkoztam egy nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetalálkoztam egy nővel, akinek 25 éve udvaroltam, egészségtelenül sokáig, esélytelenül. Most hív kávézni, dumálni, kétértelmű célzásokat tesz. Mi változhatott meg hirtelen?

Figyelt kérdés
Régen teljesen esélytelen voltam, meg is indokolta miért. Az semmit nem változott. Amikor összejöttem a feleségemmel, utána is tartottuk a kapcsolatot, ismeri a családot is. Kb. 10 éve már csak a szülinapi, Karácsonyi megköszöntéseken írtunk egymásnak. Igaz szétmenőben vannak a párjával, de nem rossz nő így 45 körül sem. Mit akarhat Tőlem?

2022. febr. 8. 18:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
25 év után aszongya hirtelen.... 🤣🤣
2022. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Noren1989 ***** válasza:
94%

#1, meglepte, mint a vasàrnap utàni hétfő 😉


Kérdező, mondjam, h mit keres?


Egosimogatàst, tàdààà...

2022. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
Koptasd már le azt a rongyot... Komolyan ilyen mélyen van az önbecsülésed hogy 25 évig tojt a fejedre most meg ezen gondolkodsz? Alázd le és dobjad.
2022. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mivel tavaly ősszel még semmi jele nem volt… Nekem ez hirtelen. Vagy 25 év után értékelte a próbálkozàsokat? 😂😂😂
2022. febr. 8. 18:17
 5/24 anonim ***** válasza:
21%

Ha régóta tetszik, akkor dugd meg legalább!

:)

2022. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy értékelt... Azt akarja érezni, hogy még mindig oda vagy érte, de nem azért, mert tetszel neki, hanem mert növeli az önbizalmát.
2022. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mélyen az önbecsülésem? Mindezt ennyiből? Tudsz valamit… Viccet félretéve. Feleségem van, gyerekeink vannak. Igazából amit nem értek, hogy Ő azt gondolja, hogy amiért régen oda voltam érte, akkor ugrani fogok, és otthagyom a családom?
2022. febr. 8. 18:23
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
De azt írtad valofelben van. Tehát eddig férjnél volt. Jó hogy addig nem próbálkozott nálad.
2022. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az értékelt, csak poén volt. Azt gondolja, hogy 25 év után még odavagyok érte? Azért ezt ember nem gondolhatja komolyan.
2022. febr. 8. 18:26
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Mi nem vilagos? Valofelben vannak, igy kell egy babu, akit kedve szerint rancigalhat.
2022. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!