Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők ha nektek az uralkodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ha nektek az uralkodó típus jön be?

Figyelt kérdés

Nők ha nektek az uralkodó típus jön be, akkor utána mit csodálkoztok ha az fölöttetek is uralkodni fog?

Ha egyszer a sikeres pasi a minden miért fáj hogy olyan amilyen és veletek is úgy fog bánni ahogy?

Nők tényleg ennyire logikátlanok vagytok?



2022. febr. 8. 09:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem igen, mert sok nő nem gondolja azt végig hogy jó hogy vonzó egy domináns pasi, de az akkor is dominálni fog, amikor ők azt nem akarják. A dominancia nem kompromiszum és nem korrektség, hanem az fullra dominancia.

Szóval nem gondolják végig mit is akarnak igazából csak tetszik nekik a felszin és kész.

2022. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
A sikeres férfi nem egyenlő azzal hogy uralkodni fog rajtam és korlátozni.
2022. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%

Igen az jön be, és nem csodálkozok ha rajtam is uralkodik, ha nem akarna akkor nem is nézném férfinak. Szerintem az a természetes és normális ha a férfi hordja a nadrágot ugymond tehát ő parancsol a kapcsolatban.

Nem kérek privátot!!!!

2022. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
#2, nem, de az uralkodó igen. Sőt kövezzetek meg de a férfias is.
2022. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2. De igen ha ö a domináns akkor a kapcsolatban is az lesz veled szemben. Ez nem ki be kapcsolható hogy a nőnek pincsi mindenki mással meg megtestesült férfi.
2022. febr. 8. 10:43
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Minden ferfi feszegezi a határait. A nő pedig megmutatja a határait.


Amelyik nő nem mutat határokat azt nem is tisztelik es nem is tudják szeretni sem.


Ferfi-női hatás kölcsönhatás az egész.


Egy papucs az egész evoluciot is elcseszi

2022. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
*feszegeti
2022. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem jön be🙏

A magabiztos felnőttek jönnek be, mint a legtöbb nőnek.

2022. febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8. Igen róluk beszélünk ha ez kell akkor utána ne sírjatok hogy ő az erősebb a kapcsolatban.
2022. febr. 8. 12:13
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

A magabiztos sikeres férfi nem egyenlő azzal hogy erőszakos, és "domináns" akar lenni, a jó vezető sem ilyen, a párkapcsolatban pedig még elviselhetetlenebb. Az ilyen csak simán nevetséges és visszataszító, olyan mint egy toporzékoló óvodás.

(Istenem de gyűlölöm már ezt a szót is a gyk miatt, hogy domináns, az incelek szinte vallási áhítattal írják le mindig hogy domináns férfi aki ledominálja a nőt 😑 Szerintem ezekbe ők szerelmesek.)

2022. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!