Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Következtethetek arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Következtethetek arra, hogy uralkodó típus?

Figyelt kérdés
Nemrég\' összejöttem egy fiúval, nagyon jól elvagyunk, már le is feküdtünk egymással, többször is. Szeretkezés közben egyszerűen maga alá fordít (kihasználva erőfölényét,de ne értsetek félre nem durván),minden alkalommal,így mindig én vagyok alul..ami nem is olyan nagy baj..de felvetődött bennem a kérdés: Vajon az élet már területein (más döntésekkel kapcsolatban is) az van amit Ő akar? Lehet ebből arra következtetni, hogy uralkodó típus? Szerintetek?
2009. okt. 17. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

saját tapasztalat:

párom durvamód uralkodó tipus,...DE szex közben felül utál lenni,lusta hozzá:D (nem zavar,jo felül nekem)


ebből nem tudok csak arra következtetni,hogy neki ugy jo,és ugy érzi neked jo ugy (vagy lesz*rja)...


majd alalkul

22/L

2009. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen! lehetséges,hogy a szeretkezés közben csak azért teper le és alulra fordít,mert ő így jobban élvezi..
2009. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de ha neked így nem jó, szólj neki, hogy te is szeretnél felül lenni:-)

Ennyi, nem nagy ügy. Ha meg szar*k rád, dobd ki.

2009. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet.. Köszi
2009. okt. 18. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!