Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerülhetem el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetem el, hogy kihasználjon?

Figyelt kérdés
Fura kérdésnek tűnhet:) Van rá esély, hogy összejöjjek azzal, aki szeretek, de mindenképpen szeretném elkerülni, hogy kihasználjon (lefektessen és elhagyjon).Hogyan kerülhetem el ezt? (Azon kívül, hogy az első éjszakát ne siessem el, mert az egyértelmű)
2010. szept. 10. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld ki azt, hogy egyik nap eljuttok az ágyig kezdenek lekerülni a ruhák, és amikor már csak a fehérnemű van rajtad akkor azt, mondod, hogy

"várj ne haragudj ez nekem túl gyors", és kiderül mennyire rajong érted...


Küzdeni fog e tovább avagy sem.

2010. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!