Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon nem bízik bennem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nem bízik bennem? Vagy miért csinálja így?

Figyelt kérdés
A barátomnak akármi baja van,akármi rossz történik vele mindig csak utólag mondja el. Ha pl szomorú valami miatt,vagy a családjába van baj. Pedig én meg akarnám hallgatni, és megvigasztalni, de így nekem nagyon rosszul esik,hogy nem kell neki az hogy meghallgassam. Szerintetek miért csinálja ezt?2,5éve vagyuk együtt
2010. szept. 10. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg kéne kérdezned tőle, hogy miért nem mer beszélni neked a problémáiról a gondjairól.


DE! Az is lehet, hogy van egy olyan haverja, vagy családtag, vagy lány-barátja akivel mindent megbeszél ami neki rossz....

2010. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A férfiak nem szoktak csak úgy panaszkodni.
2010. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem apum azért nem szól anyumnak ha baja van, mert tudja hogy csak idegeskedne, és sokat dolgozik szal nem akarja terhelni..lehet h nálatok is ez van
2010. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónál a pont. De még az is lehet, hogy saját magában rendezi le (csak ehhez picivel több iső kell). Nem kell mindig belekotyogni a dolgokba. Attól, hogy a barátod, még nem jogosít fel a magánéleti turkálásra.
2010. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!