Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon az a kérdés hogy mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az a kérdés hogy mi az ami bennem nincs és a másik lányban megtalálta, vagy inkább az, hogy mi az az ami bennem van, de nem kellett neki?

Figyelt kérdés
Mármint ha az a srác akit szeretek,egy másik lányt választott.
2010. máj. 14. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy teljesen más mint te ezt nem tudhatod és erre nem lehet igazán válaszolni. Biztos lesz olyan fiú aki pedig téged választ egy másik lány helyett, mert benned vannak meg azok a tulajdonságok amik neki kellenek. Így állj hozzá.
2010. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy állok hozzá az ilyen helyzethez, hogy "Nem tudja mit veszített". Ne magadban keresd a hibát.
2010. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Igazad van, nem tudja mit veszített. De én tudom mit veszítettem és ezért fáj:(

De mindent túl lehet és túl is kell élni..

2010. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeken a kérdéseken max. 2 napig gondolkozz, mert annyira savanyú leszel, ha ilyeneken agyalsz, hogy a végén elriasztod a többi jelentkezőt.
2010. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyelj nem mindig az az igazi akit azt hiszed hogy az!!! Gondolj bele egy kicsit az ő helyzetébe is!! Ezt csak akkor tudod majd meg ha majd te is egy ilyen szituba leszel! A lényeg nem te vagy a hibás. a fiúnak nem te voltál az aki a legjobb lehet hogy te is jó voltál neki de így nem lehet boldogságra lelni! Ha nem az van mellettünk akit mi szeretnénk akkor az nem jó és teszünk érte valamit hogy jobb legyen akkor is ha az a másiknak fáj! Egyszer még úgy leszel vele hogy jobb volt így!!! Hidd el nekem tapasztalat!!!!!
2010. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!