Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mi fogta meg őt bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi fogta meg őt bennem?

Figyelt kérdés
2 hete ismertem meg egy lányt, és gyönyörű, ráadásul még intelligens is. Viszont nem értem, hogy mi fogta meg őt bennem, mert nem vagyok valami sportos, és nem vagyok valami nagy társasági ember sem, de ő oda van értem. Miért érezhet így ha nálam tudna találni nálam egy sokkal jobb pasit ?
2010. júl. 27. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát fel van adva a lecke az biztos..

Talán kezd el érdeklődni hogy mit gondol rólad .

Attól hogy nem vagy valami jóképű , lehetsz humoros vicces stb..

16f

2010. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szereted, megbecsülöd és jól bánsz vele. Legyen egy kicsit több magabiztosságod, mert még a végén azért fog szakítani valad, mert te mindig azt hangoztatod, hogy te meg sem érdemled őt.
2010. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Készült egy film is ebben a témában: Túl jó nő a csajom

Nézdd meg és rájössz, hogy mire gondolok.

2010. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen az a film tényleg jó és erről szól:)
2010. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gazdag vagy.

Fogadásból.

2010. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igyekszem hozni a legjobb formámat, és tényleg nagyon jól el vagyunk, csak már több olyan pasival járt elöttem akik jobban öltözködtek, férfiasabban néztek ki nálam, persze azt nem tudom, hogy hogyan bántak vele, de mégse értem, hogy miért pont én ?
2010. júl. 27. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:

A jelenlegi barátnőmmel ugyan így vagyok.

1 hónapja járunk de ő olyan jó csaj én meg egy lúzer bár az igaz, hogy imádom és tényleg kedves, rendes vagyok vele.

2010. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vannak még csodák jó hallani
2010. júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Basszus nemhogy örülnél neki h te tesztel neki.Hidd el sokan vagyunk így,h rajongna értünk valaki.Ne játszd el az esélyed,a többi faszijaihoz meg ne hasonlítsd magad.Te tesztel neki és kész,és ha kölcsönös a dolog,akkor legyen belöle boldogság,szerelem:)

Személy szerint,én örülnék egy ilyen dolgoknak:)

Ezután meg lehet mondani h gyökér meg miegymás vagyok,de megnyutatok mindenkit h nem:D

F/17

2010. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztosan tovább lát a külsőnél. Sértő rá nézve, hogy ilyen felszínesnek tartod.
2010. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!