Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el, mit fognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el, mit fognak szólni hozzá?

Figyelt kérdés

19 éves egyetemista lány vagyok, külföldön tanulok. Összejöttem egy 34 éves török származású fiúval, és kezd komolyra fordulni. Nem akartam szólni édesanyámnak és a családnak addig amíg nem biztos a dolog, hisz tudom hogy nehezen fogják fogadni, a családom elég "hagyományos". Az egyetem kezdete előtt még hazajöttem 3hétre, és itt most rájöttem hogy tényleg szeretem ezt az embert, olyat érzek amilyet már nagyon rég nem éreztem, összeköltözést tervezünk. És ez feltűnt a családnak is, folyton szorongatom a telefont és a gép előtt ülők, látják rajtam hogy van valami, de nem tudom hogy mondjam el, pedig már többször nagyon közel voltam hozzá de félek a reakciótól.

Amíg kint vagyok ez nem jelent gondot, hisz telefonon meg emailen beszélek velük így nem nehéz eltitkolni, sőt ott ugye ha el is mondanám távol vagyok, nem tudnak elérni. Várjam meg míg visszamegyek és majd akkor mondjam el? Akkor legalább lesz idejük megemészteni a következő találkozásig? Mit tanácsoltok?


2010. szept. 10. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tanácsolok, hanem kérdezek: mit esznek a magyar lányok a török pasikon? Te már a sokadik vagy ismeretségi körömben, aki törökkel jön össze.
2010. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha tetszik... akkor meg kell értenie a családodnak hogy őt választottad..., nem hiszem hogy ezért kifognak tagadni vagy bármi ilyesmi... és ne titkold sokáig...:/ mert annál rosszabb lesz... és talán nem csak mondanád hanem be is mutatnád neki..., ha rendes meg minden.. akkor könnyebb lesz nekik "felemészteni"..., nem tom én lehet hogy 16 éves srác vok...de a szüleid helyében én meg engedném... ha így vagy boldog akkor miért ne...:S, hát sok sikert :S, de még egyszer mondom hogy ne várj sokat...:/
2010. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én annyit mondanék a szüleimnek, hogy találkoztál kint egy fiúval, akivel elég jól megértitek egymást, stbstb és hogy elhívnád hozzátok bemutatni. Szerintem ez a legkorrektebb. Nem fognak ítélkezni előre úgy, hogy nem is ismerik, csupán a kora/származása alapján. Még azt sem kell előzetesen elmondanod, hogy hány éves. Jön és megismerik. Szerintem. Már ha tud magyarul a párod.
2010. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen származásúval vagy bármely olyannal aki saját szabályokkal rendelkező országból származik nem szabad összejönni!!van ismerősöm aki előtt a párja a házasságig tökéletesen takarta a tényt miszerint náluk a férfi irányít, teljesen elfojtotta őt és alig tudott hazajönni.
2010. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen bennem is felmerült ez a probléma de ő nem az a vallásos török. A származása török, de Franciaországban él, nem tartja a török hagyományokat, nem is beszéli a nyelvet. Tehát ő nem igazi török én meg nem vagyok magyar lány, csak félig vagyok magyar.

És én mindennek ellenére szeretném megpróbálni vele. Hazahozni nem fogom, minek hisz mindketten kint élünk, dolgozunk, nem keverném a dolgokat addig amíg nem biztos a dolog. Előbb szeretném kipróbálni hogy tényleg működik-e.


Köszönöm a válaszokat

2010. szept. 10. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
jo ha tudod hogy a szuleid egy kicsit idosebbek nalad,es mar reg levagtak hogy mi a helyzet. gondolom azt nem hogy torok de hogy van valami pasiugyed azt biztos. de tan meg korai ...meg hat te 19 eves vagy o meg 34,nem a korkulonbseg miatt mondom,de a torokok nagyon rafinaltak. nem mondom hogy mindgyik,de a nagy atlag igen. ja,es ne lepodj meg ha esetleg egyutt lesztek egy par evig es mondjuk te 24 eves leszel, es o egy fiatalabbert elhagy. mivelhogy nekik csakis a fiatal lanyok kellenek. tehat hogy tartos lesz a kapcsolatok azt ketlem. de semmi sem lehetetlen.
2010. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!