Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őt válasszam és legyek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt válasszam és legyek vele boldog?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy hogy dőntsek segítsetek a válaszaitokkal légyszí.


Két,három évvel ezelőtt megismerkedtem egy sráccal annak ideén tetszet de nem igen beszeltünk egymással inkább csak annyi volt,hogy szi-szia.


Aztán én kiszakadtam abból a kornyezetből és nem láttuk egymást kb 3 éve. Tavaly elkeztünk msn-ezni órákat beszéltünk.


Úgy vólt hogy találkozunk,de aztán nem lett belőle semmi.

maradtak az sms-ek a hívások. De aztán én valahogy még is leráztam és nem kerestük egymást egy évig.


De az útóbbi ídőben nagyon sokat gondolok rá.

És ő pont jelentkezett valamelyik nap.

Beszélgettük telfonon is és ő szó szerint lehozná a csillagokat nekem az égről ígér mindent bejárhatnám vele a fél világot.


Ez mind nagyon szép.......


De a lények most kezdődik.


Az a baj hogy én nem tudom hogy mit akarok.

Az az igazság hogy ő nem azok kőzé tartozik akik bejőnnek nekem de amúgy semmi baj nincs vele emberileg.


Valahól tetszik de mégsem tudok dőnteni.

Jó lenne egy párkapcsolat de félek.


Nem gyerekek vagyunk már.

Bár én most úgyérzem magam.


Nem merek belevágni,mert attól tartok mit szólnak majd a rokonok stb.....

Pedig annyit gondolok rá.

Írjatok.


Üdv:Fanní. 22


2010. szept. 10. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább legyél olyannal akit biztos szeretsz, később bánni fogod ha nem így teszel.
2010. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem úgy tűnik, hogy nem vagy benne biztos. ha akarod megpróbálhatod.
2010. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!