Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire elfuseráltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elfuseráltak a mai kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Sajnos az én tapasztalatom is az, de rengeteg olyan sztorit olvasok neten is ahol hazugságra, megcsalásra épül a házasság. Persze ezek kiderülnek és születnek a posztok. Miért jellemző ennyire manapság? Próbálom ezeket ki iktatni, kilípni ezekből a csoportokból, mert régen hasznos volt, de már szinte az összes erről szól.


Tényleg nem létezik már olyan pasi/nő aki nem kényelmesedik bele a párkapcsolatba és vagy nem lép félre?

Mert legtöbb azt írja le, hogy évek óta hazugságban élnek, boldogtalanok, bele vannak kényszerülve.


Lehet ez ellen tenni? Véleményeket várok.


2022. jan. 30. 07:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a jelenség régen is megvolt, ma is megvan. Arányokat nem tudok, de vannak ilyenek, meg vannak normális kapcsolatok is.

Én és még 5 barátom boldog kapcsolatban él, ezeket tudom mondani személyes tapasztalatnak is, persze rossz kapcsolatra is van példa a környezetemből.

Ez ellen nagyon tenni nem lehet, maximum hogy te példát mutatsz, és ezt "terjeszted" emberekkel való kommunikáció során.

2022. jan. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Humor Herold ***** válasza:
100%

Az emberek általában építik az életüket, párként is építik a kapcsolatukat, fejlesztik , jobbá szeretnék tenni.Házasodnak, családi fészket építenek, benépesítik a fészket, azon szorgoskodnak hogy az otthonukat szépítgetik, mindig hozzá tesznek valami pluszt.És hogy a család minél jobb életet élhessen.

Rengeteg energiát és pénzt fordítanak egy kapcsolatba már a kialakulás pillanatától. Mindezt miért? Hogy aztán kidobják az egészet a kukába :) Mert az ember egy idióta lény :)

Vagy egy másik megközelítés, hogy megszűnnek a célok, nincs tovább mit fejleszteni, építeni...amíg van mit tenni van motiváció, amint alább hagy mindez egy csapásra unalmassá és egysíkúvá válik minden.Legszívesebben kezdené újra az egészet mással, de amellett hogy az éltette hosszú éveken,esetleg évtizedeken keresztül, amellett bele is fáradt és emlékszik rá hogy mennyi energia és pénz kell egy élet felépítéséhez.Így újra kezdeni nem akarja, de egy új személy bevonásával úgy érzi felpezsdül az élete, valahol ha kicsit másképp is, de újra élheti egy kapcsolat épülését.

2022. jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez a "belekényelmesedés" egy varázsszó a nőknél, ha ráunnak a párjukra. Őszintén, hol legyen kényelmes, ha nem otthon? Vagy állandóan teperni kell a munkahely mellett még otthon is? Kell figyelni a másikra, szeretni kell a másikat, de azt veszem észre, ha egy férfi nem játsza az eszét, mint a kapcsolat elején, akkor már belekényelmesedett lusta here lesz.
2022. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

3. A belekényelmesedés azt jelenti, hogy nem foglalkozik a másikkal, elhanyagolja, mert azt olyan magától értendőnek veszi, hogy a másik az úgy "van". Amikor éhes, kanos, unatkozik, valamit meg kell csinálni, akkor "előveszi" és (ki)használja, de amúgy emberileg nemigazán foglalkozik vele. Legyen kényelmes otthon, de azért a másikkal is foglalkozni kell, ha már szabad akaratodból vele akarsz élni, és kellenek az egyéb dolgok is tőle. Neked a munkahelyeden teperés fontosabb, mint a párodnál teperés? Szerintem ez nagy baj.

És az is nagy baj, hogy szerinted rendeben van, hogy az elején játsza az eszét. Semmikor se kellene megjátszania magát senkinek, ellenben egy kapcsolatban igen is oda kellene figyelni a másikra 20-30-40 év után is. Mindkét félre értendő.

2022. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted régen csak boldog kapcsolatok voltak? :D
2022. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Dettó ugyanez volt régen is, csak sajnos nem volt divat kilépni egy szar társ mellől, ezért folyamatosan tűrtek, megkeseredtek. Illetve nyilván ennek a hírverése sem volt divat vagy beszélni róla, hogy mekkora egy szar az ember házassága.

Az én nagyapám pl együtt van a nagymamámmal, de kiderült hogy van egy másik kis családja, akiket némi félrekúrásból és kettős életből hozott össze, de róluk lemondott nemtom mikor. Ez nyilván krva sokáig titok volt és régi fotók buktatták le 80 éves kora körül, ő se reklámozta.

2022. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5-s nem ez volt a kérdésem. Tudom, hogy akkor is voltak csak azt nem tudom el hinni, hogy akkor is ennyi. Biztosan van oka.
2022. jan. 30. 10:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg, mert az emberek is azok...
2022. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező ha nálad elmúlik a köd, rutinná válik minden, a párod csúnyul öregszik hízik stb ami jön, te ugyan olyan hévvel állsz majd hozzá? Kb 30 fiú vagy a kérdés alapján. Igen, az élet ilyen. Nőj fel, a házasság nem az örök boldogságról, hűségről, kiolthatatlan vágyról szól. Baromira nem, lehetetlen amit vársz.
2022. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Hiába pontozzátok le a 9-est, igaza van. Egy párkapcsolatban van általában a legtöbb konfliktus, illetve szerintem a legtöbb ember alkatilag alkalmatlan arra, hogy legalább egy picit ne idegesítse a másikat dolgokkal (rossz szokása mindenkinek van) és lassan kiábrándulsz a másikból, a szexuális vágy is lankad. Ez teljesen normális. Kérdés, hogy ezek után mi marad.
2022. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!