Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Más is érzett már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már úgy, hogy iszonyúan magányos, mégsem akar megismerkedni senkivel? Vagy csak én vagyok ilyen elfuserált?

Figyelt kérdés

Hosszú kapcsolatomnak lett vége, én vetettem véget neki, de engem csaltak meg. Azóta csak felemészt a magány, nagyon fáj, sokszor vagyok szomorú, kedvetlen, hiába a barátaim támogatása.

De mégsem érzem úgy, hogy most bárkit közel akarnék vagy tudnék engedni magamhoz, hiába lennének lehetőségek, nem szeretnék ismerkedni, pedig nem jó egyedül :( Ez normális szerintetek? Más is érzett már úgy, hogy inkább kínlódik egyedül, pedig nem jó így? Nagyon szerencsétlenül érzem magam.


2021. nov. 21. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy ezzel egyedül

Én már két éve csinálom ugyanezt.

2021. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszú kapcsolatot el kell gyászolni, ehhez pedig idő kell. Néha hosszabb... én adtam időt magamnak, egy évet, de még akkor sem álltam készen így végül három évvel a szakítás után kezdtem el újra ismerkedni, de még most is döcögősen megy. Lassan kezdem újra megtalálni magam...

Az a baj, hogy amíg nem vagy rendben, tényleg nem fog menni, mert 1. vagy szintén szerencsétlen helyzetben lévő embereket vonzol be 2. rosszul reagálsz az ismerkedési helyzetekre és elszalasztasz lehetőségeket. Én legutóbb egy ilyen helyzetbe futottam bele, a pasi, akivel ismerkedtem, még nagyon nem állt készen, a legkisebb nehézség esetén is meghátrált.

2021. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanez. Magányos vagyok, de a félelem miatt képtelen lennék kapcsolatra. Sehogy se jó.
2021. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
1-es vagyok.mindannyian nők vagyunk?
2021. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Hasonlóan vagyok. Már a kapcsolatom alatt is láttam, hogy a másik nem mennyire megbízhatatlan. Örültem, hogy én egy megfelelő személyt fogtam ki. Aztán bumm, az én hajóm is elsüllyedt. Ismerkednék, de képtelen vagyok bízni, mert nem láttam életem során egyetlen pozitív példát sem a másik nemtől.
2021. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként érzek így. Volt egy hosszú kapcsolatom, ami nagyon kikészített, de mindig reméltem, hogy jobb lesz. Túl sokáig nem mertem szakítani és most hiába vagyok magányos, amint valakivel szimpatikusak vagyunk egymásnak, behúzom a kéziféket.
2021. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem könnyű sajnos. Még mindenkiben találok valami hibát. Mintha szándékosan csinálnám.
2021. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4: Én nő vagyok, már túl a gyászidőszakon, de férfinál is tapasztaltam már ilyet.
2021. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt hosszú a házasságunk, de nem akarok ismerkedni.

Lassan 8 éve vagyok egyedül, én is így érzek, ahogy te, kérdező. Nem vagy elfuserált, csak nem akarsz még egyszer csalódni.

f

2021. nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy több éves kapcsolatból való kilépést szó szerint meggyászolunk. Ugyan azt az érzést hagyja maga után, mint amikor meghal egy csaladtagunk. 2 komoly több évig tartó kapcsolat van mögöttem. Mind a kettőnél nagyon depressziós voltam hónapokig. Az utóbbinál-ami évekkel ezelőtt volt - már az első héten fogytam 4 kilót.Egy falat ételt ettem egész nap és attól is rosszul voltam. Hónapokig ez ment. Mindent és mindenkit elhanyagoltam, egészen addig amíg nem jött egy fordulópont. Nem tudom mikor jött el, mennyi idő után és azt sem hogy mi volt ami változott, de túl voltam rajta. De azt tudom hogy ezt a változást neked is akarni kell! Próbáld meg meglatni magad körül a jó dolgokat. Keress új célokat, kihívásokat és a megfelelő emberrel is találkozni fogsz majd.
2021. nov. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!