Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Az utóbbi fél évben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az utóbbi fél évben mennyi férfi akar veletek megismerkedni? Mennyien hívtak randira?

Figyelt kérdés

Az utóbbi fél évben összesen hány pasi akart veletek megismerkedni?

Mennyien hívtak randira? A pasik többsége személyesen szólított meg titeket vagy inkább a neten írogatnak?

Ezeknek a megkereséseknek a többsége normális volt vagy inkább bunkó módon próbáltak veletek ismerkedni?

Vevőek voltatok ezekre a megkeresésekre?


2021. júl. 4. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

8 emberrel volt randim.

Kb 40 emberrel beszéltem.

Neten volt mind, társkeresőn.

Társkeresőn kívül 0.

2021. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem hívott randira és nem is próbált meg velem közelebbi kapcsolatba kerülni.

Nem csak a csúnyák vagy a csórók vagy a tudomisénmilyen incelek, mielőtt rám süti itt valaki :D Csak feltűnik, ha valaki általam ismeretlen hozzám szól, rám ír közösségi médián vagy akármi, függetlenül attól, kifia-borja. De nem volt ilyen, csak a saját baráti körömmel és munkatársaimmal beszélgettem az elmúlt fél évben, és senki sem hívott randira, nem közeledett semmilyen formában sem.


Ez van.

2021. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

0


Hacsak nem számítanak az itteni, "leszopsz?" stílusú privik.

2021. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
2, Na majd most kapsz pár privátot csak h ne legyél szomorú. :D
2021. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

0. Az utóbbi egy évben is. Meg az utóbbi több évben is.

(Szintén leszámítva az itteni inkább ne minősítsük, milyen üzeneteket.)

2021. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Aktivitasomtol fugg csak.


Ha regiznék a tarskerire kb pont annyi ahánnyal én szóbaállok. Annyira rengeteg a selejt hogy örülnek 1 női valasznak is, mint majom a farkának.

Altalában az életemrol is lehoznak.

Minden abberált összetenné értem a kezét.

2021. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kb 8-9.

Munkahelyen, FB-on próbálnak közeledni a legkülönfélébb módon és stílusban

2021. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Eloben egy, + van egy srác, aki nagyon méreget, de szerintem csak fogyatékosnak gondol
2021. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kereken nulla.

Az elmúlt fél évben (de mondhatnék egyet is, hiszen már több mint egy éve tart a járvány) gyakorlatilag itthon ültem a négy fal között. Hazaköltöztem a szüleimhez, távoktatásban tanultam, nem tudtam dolgozni és nem mentem sehova, nem találkoztam senkivel. Magyarul fizikailag lehetetlen volt. Egyszer regisztráltam tinderre, de siralmas volt és ez elég hamar abba is maradt.

2021. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1-gyel ismerkedtem (neten) és 0 akart randira hívni.. de ez az eddigi egész életemre is igaz xD
2021. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!