Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A való életben is ekkora az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A való életben is ekkora az elfuseráltak aránya, mint ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Mi a problémája az embereknek? Ijesztő, amiket itt olvasni lehet. (Akinek nem inge, ne vegye magára.)
2017. aug. 6. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
A való élet még rosszabb hidd el... (Én próbálok , mindig igényes , őszinte, segítő választ írni erre, mindig lepontoznak :D)
2017. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi pontosan az ijesztő,fejtsd ki bővebben..
2017. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hogy a nemek hogy viszonyulnak egymáshoz, mennyi a gyűlölködés. Az extra elvárások. Ez a pénz és külsőorientált látásmód.
2017. aug. 6. 10:46
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Engem is lepontoznak szinte mindig, ha magas igazságtartalommal rendelkező választ adok.


Amikor csak valami általános biztatást vagy közhelyet puffogtatok az jobban tetszik a gyakori népének.

2017. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Diavolino44 ***** válasza:

Az emberek azert jonnek ide mert problemaik vannak, szoval igen, szerintem, a valo eletben jobb az arany. Ha saccolni kellene, akkor az ismeroseim 70% a parkapcsolatban el. Az mondjuk igaz, hogy a szinglik nagy resze ferfi.


Amugy, mimdenki hulye valamilyen szinten. Senki nem "normalis", de ez nezopont kerdese.

2017. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

"Az mondjuk igaz, hogy a szinglik nagy resze ferfi."


Ez hogyan lehetséges, ha elméletileg közel azonos a nemek aránya korcsoportokra bontva?

2017. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Úgy, hogy a kövér-csúnya-kisgyerekes-egyéb hátránnyal rendelkező lányokat sosem veszik számba a fiúsorstársaik, szerintük ők nem léteznek.
2017. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem. A névtelenség miatt szerintem sokan túloznak, sokan kamuznak is. Legalábbis remélem, mert ha ilyen a valóság is, akkor az utolsó órákban járunk.
2017. aug. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

#7


De ugyanúgy a nők sem veszik emberszámba a kövér-öreg-csóró-idétlen stb. férfiakat, szóval még mindig 50-50% az arány.

2017. aug. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.


21/L

2017. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!