Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy megadok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy megadok mindnet egy lánynak és végül dob úgy is?

Figyelt kérdés
Sziasztok azzal a gonddal fordulok hozzátok hogy volt most egy barátnőm.. Nem volt hosszú a kapcsolat úgy 6 hónap,megadtam mindent a lánynak elkápráztattam mindennel.... Szó szerint amit mondott és kívánt megtettem neki.. Szerelmesek voltunk egymásba én is és ő is ,de a végén megbántottam őt,és ezért dobott...valaha még együtt lehetek e vele nem tudom.. de bele halok a hiányába.... És nagyon FOntos nekem az életemet ő jelentettte...Mikor velem volt olyan boldogok voltunk..de a végén azt mondta hogy már nem boldog...vajon a hazugság ennyire meg tudja rontani a kapcsolatot??? És a bizalom már sose fog tudni visszatérni???
2010. szept. 9. 18:35
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nem nem... most megy ki 3 hónapra Karácsonyra jön haza,itthon van úgy januárig és aztán ismét megy vissza USA-ba következő 3 hónapra... Szóval most az van hogy megvárom míg hazajön, felhívom őt,vagy ő ir nekem... És csak azután beszélek vele.. most még nem volna rá alkalmas a helyzet....
2010. szept. 9. 19:51
 22/27 anonim ***** válasza:
Én akkor is most mondanám el neki!Mi van akkor,ha összejön közben valakivel,mert úgy fog rád gondolni,h. egy hazug disznó vagy és jobbat érdemel.Már bocs a kifejezésért!De ha elmondanád neki,h. valójában mi is a bajod,akkor biztos azon is fog agyalni.Biztos nem halogatnám a helyedben,ha annyira fontos lenne ez a lány!Bár te tudod!Mutasd meg neki ezeket,amiket itt írtál!:)
2010. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nos ha összejön más sráccal akkor ez az ő dolga,de remélem boldog is tud lenni vele... De akkor is csak Karácsonykor a szeretet ünnepén mondom el neki a dolgokat... Mivel hogy most tényleg nem volna jó a dolgokat elmondani... Az édesapja is hívott telefonon hogy szeretné ha a családját békén hagynám a lány meg ki volt rám akadva.... Mivel hogy írtam neki a neten meg hívogattam,amivel nagy hibát csináltam.. ... Remélem hogy fogok tudni vele beszélni...
2010. szept. 9. 19:59
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát azért ezt már nem kellett volna!Az elég gáz,ha már az apja akar leállítani!Nem bántani akarlak,de szerintem meg van rólad az egész család véleménye!Hát azért remélem összejön,amit szeretnél!Ha igen,akkor pedig mindig legyél vele őszinte,mert az elvesztett bizalmat nagyon nehéz visszaszerezni!
2010. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Na igen... Sajnos nem kellet volna csinálnom tudom,de olyan vagyok aki türelmetlen,és nem tudja a dolgokat értékelni...Neki időre van szüksége hogy tul tudja magát tenni mindenen,le tudjon nyugodni és csak úgy tudok vele beszélni.. Ha mondjuk lesz alkalmam rá akkor szeretnék a családjától egy hatalmas bocsánat kérést csinálni,mert elfogadtak megadtak tényleg mindent nekem.... De most ez a dolog nem alkalmas rá hogy beszélgessek velük... Majd ha vissza jön csak akkor szeretném ezt a dolgot megtenni.. Addig járok orvosokhoz, és kikuralom magamat. Máskülönben meg őszintének kell lennem.. ezt tudom... de lehet már késő bánat és teljesen kiközösítettek..reménytelen a helyzet,de én nem ismerek lehetetlent....
2010. szept. 9. 20:09
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el basszus..ez a kérdés minimum harmadszorra van -.-

És már akkoris mondtam..mind1iknél h ez már halott ügy...felejtsd már el Istenem -.-

Ilyen hazudóssal senki sem járna..őt már elvesztetted. Tanulj a hibádból és legközelebb ne kamázd végig az életed..akkor talán megis tudod tartani a csajt.

2010. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Ok mindenki más véleményen van.. neked is megvan a saját véleményed...ahogy itt minden embernek..De úgyis én érzem a dolgokat...
2010. szept. 9. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!