Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy megadok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy megadok mindnet egy lánynak és végül dob úgy is?

Figyelt kérdés
Sziasztok azzal a gonddal fordulok hozzátok hogy volt most egy barátnőm.. Nem volt hosszú a kapcsolat úgy 6 hónap,megadtam mindent a lánynak elkápráztattam mindennel.... Szó szerint amit mondott és kívánt megtettem neki.. Szerelmesek voltunk egymásba én is és ő is ,de a végén megbántottam őt,és ezért dobott...valaha még együtt lehetek e vele nem tudom.. de bele halok a hiányába.... És nagyon FOntos nekem az életemet ő jelentettte...Mikor velem volt olyan boldogok voltunk..de a végén azt mondta hogy már nem boldog...vajon a hazugság ennyire meg tudja rontani a kapcsolatot??? És a bizalom már sose fog tudni visszatérni???
2010. szept. 9. 18:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mivel bántottad meg... ez nem lényegtelen.
2010. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
45%
Néha el kell verni a nőt, hogy tudja hol a helye. Ez a titka ;)
2010. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk azzal hogy megígértem neki hogy nélküle sehova sem megyek el ,,,elmentem haverokkal pizzára,de előtt felhívtam őt hogy el e mehetek... aztán kitalátam egy tetsvért aki kiskoromban meghalt,ami nem is volt igaz... a másik meg hogy kómában feküdtem a kórházban... lényegében mesterségesen lélegeztettek de nem voltam kómában... és végén már sokat féltékenykedtem..és nagyon ragaszkodtam rá.. lehet neki ebből lett elege.. de már változok,és nem csinálok ilyen dolgokat..azt mondta nekme hogy hagyjam hogy jelentkezzen... szoktam hívni őt fel szokta venni a telefont nekem , meg írni szoktam amire szintén válaszolni szokott.... most nem tudom hogy mi tévő legyek,csak ő az életem.. és végén már az apja hívott fel hogy ne zaklassam a lányt, és ő is mondta hogy semmi esélyem sincsen.. komolyan nem tudom mit csináljak,csak azt tudom hogy szeretem és vissza akarom kapni őt !!!!
2010. szept. 9. 18:41
 4/27 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem!Mire volt jó ilyeneket kitalálni?
2010. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Na így már értem. Te elmebeteg vagy és erre pár hónap alatt rájönnek a lányok.

Remélem segítettem megérteni a problémádat.

2010. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Papucs vagy.
2010. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

18:46 LOL :DDD


Sajnos igaza van.

2010. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
26%
papucs elmebeteg vagy.
2010. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Nem vagy papucs, csak ideális férfi. De ezekkel a féltékenykedésekkel meg egyéb hülyeségeiddel kiábrándult belőled.

Nincs papucsférfi, csak papucsnő.

2010. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Na és hogyan tudom ezeket a dolgokat visszahozni?? hogyan tudom ezt elérni hogy újra együtt legyek ezzel a lánnyal,aki nekem az életemet jelenti ??? én 22 éves srác vagyok sok barátnőm volt már..de ez az 1 lány számomra nagyon sokat jelent.... valaki segíthetne hogyan tudnám őt vissza szerezni ?????????? FONTOS::
2010. szept. 9. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!