Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy megadok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy megadok mindnet egy lánynak és végül dob úgy is?

Figyelt kérdés
Sziasztok azzal a gonddal fordulok hozzátok hogy volt most egy barátnőm.. Nem volt hosszú a kapcsolat úgy 6 hónap,megadtam mindent a lánynak elkápráztattam mindennel.... Szó szerint amit mondott és kívánt megtettem neki.. Szerelmesek voltunk egymásba én is és ő is ,de a végén megbántottam őt,és ezért dobott...valaha még együtt lehetek e vele nem tudom.. de bele halok a hiányába.... És nagyon FOntos nekem az életemet ő jelentettte...Mikor velem volt olyan boldogok voltunk..de a végén azt mondta hogy már nem boldog...vajon a hazugság ennyire meg tudja rontani a kapcsolatot??? És a bizalom már sose fog tudni visszatérni???
2010. szept. 9. 18:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
ez a kérdés egyszer nem vót má?:S..vagy csak nekem van dezsavűm??:S
2010. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nincsen dezsavúd :)) de még senki sem válaszolt arra hogy vissza e tudom ezt a lány kapni....
2010. szept. 9. 19:11
 13/27 anonim ***** válasza:

nem tom..első válaszodat minthogya már láttam volna..bár sokszor előre álmodok,de akkor még nem tudom,aztán mikor megtörténik a dolog,akkor jut eszembe h ezt már álmodtam..na mind1:D

Am szerintem nem,nem kellett volna hazudni,főleg nem ekkorákat.Én a helyedben fülem,farkam behúznám a hülyeségeid miatt.Bocs ha kicsit nyers vagyok

2010. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hát ez van,ha hazudsz!Szerintem várd meg,h. jelentkezzen!Ha meg nem jelentkezik akkor meg hagyd,mert már nem érdekled!Tényleg 22 vagy?Én 12-nek gondoltalak ilyen hülye kitalációkkal.Mi értelme volt pl. annak,h. kitaláltad a halott testvért?Meg hogy kómában voltál?Talán sajnálatot akartál ébreszteni a lányban?Vagy mi?
2010. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Volt egy balesetem még 10 évvel ezelőtt... Olyan betegségem van ez miatt hogy önsajnálat...lehet még senki sem hallot erről,de hát az van hogy súlyos feji sérülést kaptam... Most járok orvosokhoz,és elég jól is gyógyulok...Eddig nem voltam semmilyen orvosnál sem,de most már itt az ideje.. Magamat kell menteni.. Psichiáter és psichologusok segítenek rajtam.. Kevés az önbizalmam,és nagyon sok szerelmi csalódásom volt ezek miatt... Szóval ezt a lány nem tudta hogy ilyen betegségem van.. De most már kezelve vagyok és a gyógyulásom az orvosok szerint kielégítő.. Azt mondta a lány nekme hogy hagyjam hogy jelentkezzen.. Ő szeret engemet de nem akar így élni hogy rajta kapna valami hazugságon..Ezért jók az orvosok meg az orvosságok de lényegében saját magamon kell erőt vennem.. Szeretném őt visszakapni mert nagyon Szeretem !!!!
2010. szept. 9. 19:24
 16/27 anonim ***** válasza:
Hát akkor mond el ezt így neki is!És szerintem várj és legyél türelmes.Ha mindig keresed,hívod vagy írsz neki az egy idő után rettentően idegesítő lehet.Várj egy kicsit és majd jelentkezik,ha tényleg komolyan gondolja és szeret.És most már tudja,h. beteg vagy?De szerintem többször ne hazudj neki,főleg ilyeneket ne!
2010. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
"pasivava" vagy : D
2010. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem is fogok neki hazudni ilyeneket.. Ezt el is fogom neki mondani de nem most...jövő héten utazik el ki USA-ba.... ott lesz Karácsonyig,és ha hazajön szeretnék vele majd találkozni... Addig semmi képp sem keresem őt.... Csak most vasárnap felhívom őt hogy jó utat kívánok,meg hogy szerencsés 3 hónapot számára... De ha hazajön szeretnék vele találkozni,és elmondani neki mindent szóról szóra.... De addig várok...
2010. szept. 9. 19:38
 19/27 A kérdező kommentje:
Hogy mi vagyok ??? pasivava.. Tudjátok ezt a lányt annyira megszerettem hogy képes vagyok érte bármit is megtenni.. Mikor együtt voltunk főztem rá, kedveskedtem neki, virágokat adtam neki,leveleket írtam a számára..elvittem romantikus kirándulásra..egyszóval boldoggá tettem... Nagyon szerelmes volt belém a lány...Hozzám is akart jönni,de miután megtudta hogy ilyen vagyok,,,azonnal vette a lapot.. Már máshogy viselkedett,és összevesztünk... Már 1 hónapja hogy tart ez a némaság,de tudom és érzem hogy Szeret... Mert én is őt.. Tudom mi van vele, tudom mit csinál és tudom mit érez.. Mégha nem is írok vele.. Akkor is tudok róla sok mindent..De azt akarom hogy boldog legyen,azt akarom hogy ismét nevessen,és ismét legyen öröme az életben mert megérdemli.. Megérdemli azt hogy szeressék őt az emberek.... Sokat szenvedett szegény,és sokat is bántották..Köztük én is pedig nem is volt szándékomban őt bántani... Sajnos megbántottam őt ,mikor nem volt szándékomban,jobban szeretem őt mint bárki mást a világon.. 5 hónapot voltunk együtt,de annyi dolgon átmentünk mintha már évek ota ismernénk egymást..Elhatároztuk egyszer hogy ha kijárja a sulit akkor építünk közösen egy közös jövőt,ahol gyerekekt nevelünk és élünk egymás mellet jóban - rosszban.. De most az van hogy szakított velem,nem áll velem szóba és el van keseredve.. És dühös rám... Nem kell mondania tudom.. De ha hazajön mindeképp szeretném őt megkeresni és elmondani neki ezeket a dolgokat.. Nos ez az én kis történetem...
2010. szept. 9. 19:44
 20/27 anonim ***** válasza:
Én a helyedben addig mondanám el,amíg itt van.Így tudni fog mindent,ha őszintén beszélsz vele!Márpedig ha szereted őszintének is kell lenned!Na,azért mondanám el neki most,mert ha kimegy addig lesz neki majd 3 hónapja,h. mérlegelje a dolgokat!Átgondoljon mindent!
2010. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!