Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kicsit többet iszom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kicsit többet iszom egy ideje, és nem vele foglalkozom, az feljogosítja a páromat, hogy mással flörtöljön?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem is az, hogy feljogosítja...de neked is van fontosabb dolgod mint ő, így neki is lett fontosabb dolga mint te. Nem gondolod komolyan, hogy majd ölbe tett kézzel várja, amíg a pia mellett rá is szakítasz időt?? Plusz nyilván a figyelmedet akarja felkelteni, ez egy segélykiáltás...
2010. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
Nem vagyok benne biztos, hogy feljogosítja erre. Viszont, ha ő mással flörtöl, az tutira feljogosít téged, hogy igyál!
2010. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem feljogosítja, sőt, nem csak a flörtre, hanem arra is, hogy idővel el is hagyjon. Senkinek sem kell (szerintem) egy leendő alkesz.

Ne igyál annyit!

2010. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Iszol, ráadásul alig foglalkozol vele. Nem egy nyerő kombináció!


Ha nem kapsz észbe és nem változtatsz a magatartásodon, én már a lelépést fontolgatnám a párod helyében.

2010. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
És téged mi jogosít fel arra, hogy az érzelmeivel mit sem törődve igyál és ne foglalkozz vele?
2010. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Én meg már rég leléptem volna...

Ki a *****-nak kell egy piás???

2010. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem a mással flörtölésre jogosítja fel, hanem hogy kidobjon téged, ha neki ez nem pálya. Egy felnőtt nőtől legalább is ez lenne az elfogadható reakció. Nem az, hogy bosszúból mással flörtöl. Mondjuk az sem gyenge, hogy neked az ivás a fő elfoglaltságod. Akkor minek neked partner? Hiszen ahogy látom, te tök jól meglennél nélküle, az iváshoz nem kell csaj.
2010. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Régebben is flörtölt,vagy csak most? Mert ha nem, akkor bizonyára igy akarja felkelteni a figyelmedet,hogy végre rá figyelj
2010. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de írtam én olyat, hogy én vagyok?

Talán egy nő nem ihat?

Azt hiszem, bennetek is nagyon sok előítélet él, és én végül is erre voltam kíváncsi.

2010. szept. 10. 14:10
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocs: "írtam én olyat, hogy férfi vagyok?"
2010. szept. 10. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!