Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy reagálnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy reagálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Pár hónapja összejöttem egy sráccal. Persze hajtja, hogy így szeret, úgy szeret, alapból tényleg nagyon kedves is velem. Én is próbálok rá odafigyelni, de most kezdődik az egyetem, és ez sok energiámat elveszi.

Pár hete ittvolt nálam, akkor feküdtünk volna le először. Egy idő után abbahagyta, és semmit nem csinált. 1 óráig csak feküdtünk, majd rájött, hogy ezt nem értettem, és kicsit megsértődtem, hogy mégcsak meg sem magyarázta. Aztán felült és csak nézett maga elé, majd kérdezgetni kezdtem, és azt mondta, hogy nem érzi azt, amit kellene. Haza akart menni, de magamhoz húztam és próbáltam megvigasztalni, holott azt sem mondta el, mi baja. Ma is ittvolt és megint eljátszott egy hasonlót. Úgy volt, hogy ittalszik. Egyszer csak felült, kérdeztem kér-e kaját, behoztam neki, erre elkezdi, hogy mégsem kell neki. Utána csak ült órákig az ágyamon, és ha kérdeztem, mi baja, csak rázta a fejét, hogy semmi vagy hogy mindegy. Pedig egy rossz szót sem szóltam hozzá, sőt próbáltam figyelmes lenni vele. Egyszer csak felállt, hogy hazamegy, minden magyarázat nélkül, én hagytam, kikísértem, majd azt mondtam, többet ne keressen, velem ezt mégegyszer nem játszhatja el. Szakítottam. Szerintetek ez helyes volt? Tegnap vesztünk össze, azon, hogy az exét biztos többre tartja...stb., persze semmi meggyőzés nem volt részéről, hogy nem. Erre ma ezt teszi, minden ok nélkül. Hagyhatom ezt neki? Egész héten külön vagyunk az egyetem miatt, most meg ez, ráadásul a névnapomon? Mi a helyes ilyenkor szerintetek?


2010. szept. 8. 21:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem, de velem akar maradni. Ráadásul mikor meséltem neki egy egyetemista srácról, aki megkörnyékezett, akkor teljesen kiakadt, hogy én mással kavargatok. :(
2010. szept. 11. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!