Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy reagálnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy reagálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Pár hónapja összejöttem egy sráccal. Persze hajtja, hogy így szeret, úgy szeret, alapból tényleg nagyon kedves is velem. Én is próbálok rá odafigyelni, de most kezdődik az egyetem, és ez sok energiámat elveszi.

Pár hete ittvolt nálam, akkor feküdtünk volna le először. Egy idő után abbahagyta, és semmit nem csinált. 1 óráig csak feküdtünk, majd rájött, hogy ezt nem értettem, és kicsit megsértődtem, hogy mégcsak meg sem magyarázta. Aztán felült és csak nézett maga elé, majd kérdezgetni kezdtem, és azt mondta, hogy nem érzi azt, amit kellene. Haza akart menni, de magamhoz húztam és próbáltam megvigasztalni, holott azt sem mondta el, mi baja. Ma is ittvolt és megint eljátszott egy hasonlót. Úgy volt, hogy ittalszik. Egyszer csak felült, kérdeztem kér-e kaját, behoztam neki, erre elkezdi, hogy mégsem kell neki. Utána csak ült órákig az ágyamon, és ha kérdeztem, mi baja, csak rázta a fejét, hogy semmi vagy hogy mindegy. Pedig egy rossz szót sem szóltam hozzá, sőt próbáltam figyelmes lenni vele. Egyszer csak felállt, hogy hazamegy, minden magyarázat nélkül, én hagytam, kikísértem, majd azt mondtam, többet ne keressen, velem ezt mégegyszer nem játszhatja el. Szakítottam. Szerintetek ez helyes volt? Tegnap vesztünk össze, azon, hogy az exét biztos többre tartja...stb., persze semmi meggyőzés nem volt részéről, hogy nem. Erre ma ezt teszi, minden ok nélkül. Hagyhatom ezt neki? Egész héten külön vagyunk az egyetem miatt, most meg ez, ráadásul a névnapomon? Mi a helyes ilyenkor szerintetek?


2010. szept. 8. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarlak megbántani,de úgy néz ki,hogy neki tényleg az exe még a fontosabb... :(
2010. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
90%
Szerintem nem szeret téged.Vagy pedig szexuális problémája van amit nem mer neked elmondani mert szégyelli magát emiatt.
2010. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Ezt én sem értem, én a srác helyében jól megdugtalak volna:D

Nem is értem mit szeretsz te ebben a srácban?

2010. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Hát szerintem az a csávó,agyilag kicsit ki van fiatalon.Szerintem jól tetted h szakítottál..vicc az amit ő művelt.

Am tényleg kajakra ott ült az ágyon órákon át?:O

2010. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

jól tetted hogy szakítottál ilyen pasira ne pazarold az időd majd jön jobb.

Elég érdekes a viselkedése amúgy... lehet másik csaj van a dologba.

2010. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Mindig lenyűgöz a női logika. :DDD


Én pasi vagyok, és ennyi alapján fingom sincs, hogy mi lehetett a gond és a helyzetet se nagyon tudom átérezni. Ha ennyi miatt szakítottál vele, akkor viszont úgyse lett volna ez a dolog hosszúéletű.

2010. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy még szerelmes az exébe.

Vagy csak nincs rendben még érzelmi síkon teljesen.

Jobban tetted volna, ha inkább megkérdezed, mi a baj, és nem kitárod az ajtót. Bár utólag könnyű okosnak lenni, valószínűleg én si hasonlóan jártam volna el.

A kérdés itt az, hogy Neked ő mit jelent?

Ha szereted, és fontos Neked, akkor keresd meg, és kérj magyarázatot.

Ha nem, akkor ne rágódj ezen, és készülj a sulira.

Életed legjobb évei előtt állsz ;)

24L

2010. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, azt mondta, nincs más csak az életében, csask egyszerűen nem szerelmes. Mondjuk 2 hónap után nem is várnám el tőle, főleg, hogy ritkán vagyunk együtt. :S Adjak neki még egy kis időt, hátha kialakul valami?
2010. szept. 8. 23:32
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy a legjobb évek lesznek, és már meg is környékezett az egyetemen pár srác. :D De nekem ő kell, én kezdek beleszeretni. :(
2010. szept. 8. 23:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, hogy nem szeret, akkor felesleges ezt erőltetni. Bár ha nem szeret, akkor nem tudom, hogy Ő miért is akarná ezt folytatni.
2010. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!