Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem még mindig szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem még mindig szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy 1 hónapja szakított velem a barátom és azóta nem találkoztunk. Akkor én is úgy éreztem lehet hogy jobb lesz így. Viszont most találkoztunk, bár nem is szóltunk egymáshoz valahogy megint éreztem valamit. Nem tudom mit tegyek! Nem tudom ő hogy érez de ha szeret is nem tudnék vele együtt lenni megint, nem tudnám elviselni ha megint el kéne vesztenem! Mit tegyek? Miért érzek most megint valamit?
2010. szept. 8. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél nagyon sok gyümölcsöt és zöldséget, mert abban sok a vitamin.
2010. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak hirtelen újbóli fellángolás lehet. Valószínűleg mostanság magányos vagy, hiányoznak a csókok, ölelések, romantikázások, de ettől függetlenül nem biztos, hogy még mindig szereted. Főleg ha nem tudnád vele újból elképzelni. Idővel elmúlik, ha lesz más srác a láthatáron:)
2010. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat valószínűleg így van, de akkor is olyan rossz látni hogy ő már nem az enyém :( na mind1

egyszer csak túl leszek rajta

2010. szept. 9. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!