Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életbevágó, mit tegyek? Sos

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életbevágó, mit tegyek? Sos

Figyelt kérdés
Segítsetek! Percek kérdése és már késő lesz! Tegnap este megismerkedtem egy szórakozóhelyen egy arab sráccal. Megvolt az összesimulós tánc, az első csók meg minden ilyesmi... aztán végül számot is cseréltünk és igérte h hív, bár eddig még nem tette. de érzem, hogy most jött el a pillanat, bármikor megcsörrenhet a telefonom. de nagyon aggódok... szerintetek akkor fel kéne vennem az összes szokását? hisz náluk nem nagyon becsülik meg a nőket. nekem is kéne fátyolt hordanom? hol lehet olyat beszerezni? meg olvastam olyanokat is h nagyon kegyetlenek tudnak lenni a nőkkel, kivágják a nyelvüket, stb... ugye nekem nem kell ezeken keresztülmennem??? segítsetek! egy aggódó leendőbeli arab menyasszony
2010. szept. 8. 18:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem korai az első randi után a házasságot tervezni? Maradj vele Európában, ha hozzámész.
2010. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Egyébként sem úgy néz ki a dolog, mint egy házasság kezdete.
2010. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

MÁRIA CSÍÍZISZ KRÁJZISZ:O:O:O

uristen... lány te hol élsz ?:O vizalatt?.O komolyan te egyetemre jársz:O ha tom hogy ilyen agyileg nem tisztákat is felvesznek akkro már rég én is a ELTE-ben ülnék...

2010. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj de ha teljesen tartaná a szokásaikat akkor eleve ne gondolj esküvőre stb... mert egy szokásait tartó arab férfi nem igen fog elvenni egy olyan lányt aki discoban ismeretlen férfival csokolozik vagy akivel már hamarabb szexre kerül a sor:S nem bántani akarlak de ez így van. ha pedig nem tartja annyira a szokásokat nem kel annyira tartanod bár azért jobb ha ovatos vagy vele végül is nem nagyon ismered sőt.....
2010. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
bár most olvasom h azota sem hivott hát ezt mondtam:DDDD téleg naiv vagy:)
2010. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!