Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életbevágó, mit tegyek? Sos

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életbevágó, mit tegyek? Sos

Figyelt kérdés
Segítsetek! Percek kérdése és már késő lesz! Tegnap este megismerkedtem egy szórakozóhelyen egy arab sráccal. Megvolt az összesimulós tánc, az első csók meg minden ilyesmi... aztán végül számot is cseréltünk és igérte h hív, bár eddig még nem tette. de érzem, hogy most jött el a pillanat, bármikor megcsörrenhet a telefonom. de nagyon aggódok... szerintetek akkor fel kéne vennem az összes szokását? hisz náluk nem nagyon becsülik meg a nőket. nekem is kéne fátyolt hordanom? hol lehet olyat beszerezni? meg olvastam olyanokat is h nagyon kegyetlenek tudnak lenni a nőkkel, kivágják a nyelvüket, stb... ugye nekem nem kell ezeken keresztülmennem??? segítsetek! egy aggódó leendőbeli arab menyasszony
2010. szept. 8. 18:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Hm, attól, hogy egyszer találkoztatok egy szórakozóhelyen és elkérte a számod, még nem biztos, hogy ebből esküvő lesz. Szerintem ne aggódj előre, majd kialakul! ;)
2010. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Jól vagy?

Tegnap ismerkedtetek meg, és te már menyasszonykodáson gondolkozol?

Az ilyen nőktől mentsen meg minket az ég!

2010. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

ma a buszon mellém ült egy mongol srác. hétvégén lesz az esküvőnk, szó ha akarsz jöhetsz

De most komolyan hány éves vagy? Azért mert ledugta a nyelvét a torkodon, még nem biztos, h a férjed lesz, persze én nem mondom biztosra, szóval akármilyen nemzetiségű, sztem egy próbát megér....

2010. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

de meg volt a bizsergés... tudjátok az amikor érzed, hogy ő az igazi és senki más még sosem éreztem ilyet ez tényleg komoly, de nem akarok semmi őrültségbe belemenni...


amúgy még mindig nem hívott :(( kezdek aggódni mi van ha történt vele valami????? :O

2010. szept. 8. 18:46
 15/25 anonim ***** válasza:
Pont ma beszélgettünk órán erről az arab világról. Nekünk magyaroknak nem túl szerencsés, egy arab emberrel összejönni. Inkább neked kellene az ő hagyományaikat követned, nem pedig fordítva. És igen a nőknek ott sok szerepük nincs. Házasodnod mindenképp az ő hagyományaik szerint kéne,már ha fanatikus hívők. Nekem amit meséltek róluk, nem szívesen lennék egy arab férfi felesége. Dehát ízlések és pofonok :)
2010. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Lehet h ő nem bizsergett
2010. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hol élsz? Első randi után az esküvőn gondolkodsz?

Anyukád is beavattad, úgy mint minket? ÉBRESZTŐ!!!!!

2010. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem tom, nekem kissé kamuízű az egész....

Első nap után fátyol, meg férjhezmenetel....zzzzzzz

2010. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
mi a kamu abban h elgondolkozom ezeken a dolgokon? attól még h te a carpe diem elvet vallod, más gondolhat előre is...
2010. szept. 8. 19:00
 20/25 anonim ***** válasza:

"Nem hív" "Biztos történt vele valami"

Aranyos vagy. Te kis naív..

2010. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!