Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eszméletlen fontos. Életbevágó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszméletlen fontos. Életbevágó. és sürgős. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!Van egy srác nagyon tetszik nekem, és én is tetszem neki... ( mondta ) . Lassan már talán ( vagyis nagyon remélem ) össze jövünk.... Fogadtunk és tartozom neki puszikkal... ha kérii megadjam? A Haverja mondta h járni is akar velem , de mégsem kérdzii meg... mit tegyek h össze jöjjünk?
2010. febr. 9. 19:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
Add meg a puszikat.Sztem a járás az első csókkal kezdődik.
2010. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Első egyett értek veled..
2010. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom.
2010. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Add meg neki a puszit.Mondhatod neki, hogy "kaphatsz még".Adj felé jeleket, hogy kész vagy vele a kapcsolatra stb.Vagy mond meg a haverjának, hogy beszélje rá egy kezdeményezésre. Gondolom tizenévesek lehettek, uh akkor ez még simán belefér. Sok sikert.
2010. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
add a szájára a puszikat:)
2010. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ő is ugyan így van vele! Nem meri megkérdezni... Erre csak a megoldás az h megmondod neki h beszélni akarsz vele és megkérdezed h [mi lenne ha ez komolyabb lenne?]... Érted? Bár fiú létére neki kéne kezdeményeznie, de minnél hosszabb időre húzzátok annál nehezebb lessz megkérdezni... a stressz miatt... :) Sok sikert!



F/16

2010. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
JAH és a puszikat add meg! :D
2010. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
am 14 éves lány vagyok.és ő is 14 éves. :)
2010. febr. 9. 19:52
 9/15 anonim ***** válasza:
ha személyesen taliztok és akkor is kéri a puszikat akkor add meg és közeledj az arcától a szájához..(:
2010. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
osztársam. (:
2010. febr. 9. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!