Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem buknak rám a csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem buknak rám a csajok?

Figyelt kérdés
Helyes, jófej, jó humorú átlagos alkatú, 170-175 cm magas srác vagyok. Szürke szem, barna haj.
2010. szept. 8. 17:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

19:08


Ez nemigaz.Átlagos srác vagyok,vasalom a hajam mert általába reggelre elalszom,van fülbevalóm régóta,lentlógó nadrágban járok mert így szeretem mégsem lógnak rajtam a csajok :S

2010. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

21:54 az ilyen lényeket NEM lehet fiúnak nevezni. :)

Egy érett férfiember nem hord fülbevalót, rózsaszín cuccokat meg "konzerv" (converse) cipőt meg az isten tudjamég mit -.-

2010. szept. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

19:16!


Nekem soha nem kellett és nem is kéne ilyen fiúka!!!

Undorító rossz bu.i sajna a nagy része. Tudatlan, éretlen kölykök. Persze csajozzanak csak, mert van rá akereslet sajna.

13 évesen Te meg csak tanulj, h ne legyél ilyen tudatlan, ha kicsit "érettebb" leszel.

2010. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Függetlenül a 13 éves srác túlbuzgalmától, tény, hogy a mai csajszikkal valami nem stimmel. Csodálkoznak miért vagyunk g*cik hosszú távon a csajokkal.. mert ők nevelnek ilyennek, mert ez kell nekik. Bele kell taposni a kis lelkükbe hogy érezzék hogy élnek. Ha megmaradnánk olyan érzelgős kis b*zinak mint amilyenek gyárilag lennénk akkor a kutyának sem kellenénk. Minél nagyobb f*szfej és minél elérhetetlenebb annál inkább kellesz. Aztán megy a sírás a csajok részéről hogy miért nem találok egy normális pasit, aki érez is valamit..nagyon is érzünk, csak ha kimutatjuk akkor egyből b*zisak vagyunk, egyből lúzerekké válunk..Az kell hogy az arcára nyomassad és ringlónak nevezd.
2010. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Mert nem vagy elég bátor.sztem te menj oda egy lányhoz beszélgess vele meg ilyenek ,kérdezd meg hogy haza kísérheted-e (ha mondja h mennie kell) -ha azt mondja igen- amikor odaértek kérdezd meg hogy van e kedve találkozni veled máskor is.ennyi, ha azt mondja nem akk ne keseredj el a következő majd sikerül.a lányok -kivéve ha nagyon bevállalós- azt szeretik ha a fiú megy oda hozzájuk.14/L
2010. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Kösz, én élek még! Ez annak szól, aki írta, h a mai lányoknak nem kell,( h egy pasi kimutassa az érzelmeit..stb...)

Tehát van kivétel, és én ismerek is még ilyen lányt magamon kívül!

Csak az a baj, h az ilyen lány soha nem talál ilyen srácot!


De amúgy abban egyetértek, h rettenetes, h milyenek a mai lányok...öhm.. lányok...jah.

Mindegy, én sosem fogom feladni az elveimet, sé nem leszek más!

18L

2010. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nekem pl alacsony lennél és imádom a barna szemeket. Ez nem tudatos nálam, de az esetek 99%-ában bejön.

Bocsi az őszinteségért.

2010. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Nekem konkrétan azért nem tetszenél mert nem ázsiai vagy, de gondolom sok más lánynál nem ez a probléma.

Oké, lehet hogy talán túl visszahúzódó vagy.

Mondjuk tetszel egy lánynak, de ő is szégyenlős, és arra vár, hogy majd te lépsz valamit, de te sem fogsz, esetleg rá sem jöttök, hogy tetszetek egymásnak.

Az is lehet, hogy még túl fiatalnak ítélnek az idősebb lányok, a korodbeliek pedig talán még nem is akarnak kapcsolatot.

Ha előben nem megy annyira az ismerkedés, miért nem próbálod a neten?

Nagyon sok ember van ezzel így, van sok társkereső, meg vannak chaoldalak is.

Nem tudom, neked mindegy-e milyen lányoknak tetszel, de ha igen, akkor nézz ki úgy és viselkedj is úgy mint az agyiszit.hu-ra naponta felkerülő egyének.

2010. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Polarbear válasza:
Mert egy taknyos törpe vagy és a kislányok még 13 évesen komolytalanok?
2013. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

A csajok mind idióták.

Játsszák itt az álszentet. Hogy ő nem olyan..meg stb. De igen mindegyik egyforma selejt.

Csak a kocsira, meg a pénzre mennek. Mérföldekről ki tudják szimatolni, ki az akinek pénze van és van anyagi háttere.

2013. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!