Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem buknak rám a csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem buknak rám a csajok?

Figyelt kérdés
Helyes, jófej, jó humorú átlagos alkatú, 170-175 cm magas srác vagyok. Szürke szem, barna haj.
2010. szept. 8. 17:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
:D
2010. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
ezen mi a vigyorognivaló?
2010. szept. 8. 17:17
 13/30 anonim ***** válasza:
13 évesen még te flörtölgess, ne várd, hogy a csajok vessék rád magukat. az tényleg csak a filmsztároknál jön be, de ott tömegével.
2010. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
jaj bazz, 13 évesen??!! Azt hittem legalább 17 vagy... EGyébként nem vagy kicsit egoista? Na meg mi az, hogy a lányoknak kell dögleni a pasikért? Mintha ennyi idősen, a legtöbb fiúnak már vagy 3 barátnője lett volna, úgy beszélsz. Könyörgöm, még előtted áll az élet. Jó nem azt mondom, hogy nem szabad ilyen korba csajozni, na de mit vársz, azzal, hogy otthon ülsz a seggeden,és semmit nem teszel azért, hogy legyen barátnőd, majd buknak rád a csajok? Miért a lányoknak kéne futniuk utánad? Miért gondolod, hogy, majd a lányok odamennek hozzád, hogy " jaj olyan cuki vagy, járunk??" NEm b+ neked (is) kell valamit tenned!
2010. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
de már egy csomó csajjal jóba vagyok, de mindegyik csak barátnak akar. ez mért van?
2010. szept. 8. 17:36
 16/30 anonim ***** válasza:
56%

13évesen...

az istenért...én elhiszem sőt ha nagyon igyekszem meg is tudom érteni hogy nagynak képzeled magad, de gondolj csak bele a lányok azon része akik pasiznak akár egy éjszakára akár többre 17után következnek...ha te 13évesen vagy egy veled egy korú lánnyal flörtölsz vagy fiatalabbal mit akarna tőled?

most vagy én vagyok hülye vagy te vagy nagyon gyerek még..de én ilyen idősen nem akadnék le azon hogy nem buknak rád a csajok

L

2010. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:29-es vok

Utolsóval azon vitatkoznék, hogy nem 17 évesen kezdenek pasizni a lányok nagyrésze, ez erős túlzás volt..

2010. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

1es:

ezen én is szoktam csodálkozni...

egy átlagos külsejű csávó kivasalja a haját van fülbevalója a térdén hordja a gatyáját és máris ő a legjobb pasi, megy nagy keményen és a csaj lóg rajta, nem fordítva:D

2010. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Első vagyok. ma a suliban egy bukott hüly*gyerek beszólt nekem, hogy milyen cipő van már rajtam...(decathlonos) mondom neki: és neked hogy áll a hajad gyerek? (szembefésülős figura) erre csak ennyit mondott: Ez a menő, az a bu.zis :D

Egyszer még nagyon beverem a képét annak a srácnak az tuti. :D

Na de hogy ne offoljak: ha nem találsz egy rendes lányt, akkor bukott ügy, sajnos ez kell a mai lányoknak ---> [link]

2010. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
17:04 milyen igazad van
2010. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!