Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mire buknak a csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire buknak a csajok?

Figyelt kérdés
Sziasztok Dani vagyok, 19 éves srác akinek még sajna nem volt komolyabb bnője eddig. Elsősorban lányoknak szól a kérdés. Szóval, egyetemen tanulok fél éve, kolis szobatársakkal szoktam elmenni bulizni, 4-en vagyunk fiúk. Kettőnknek nincs csaja, a másik kettőnek van. A lényeg, hogy Ádám, akinek van bnője, mint hamar rájöttünk egy nőcsábász (is lehetne, ha nem lenne hűséges). Minden csaj rámozdul egyszerűen. Én sokszor próbálkozok több kevesebb sikerrel. Hozzáteszem nem csak buliban, nehogy azt higgyétek csak egy éjszakás dolgot szeretnék. Nem tudok rájönni mi lehet Ádám titka, láttam már persze ilyen srácokat, de ők mind sportosak, vagy jól öltözöttek voltak, látszott rajtuk valami. De Ádámról ez nem mondható el, vasalatlan kitűrt ingben és lógó farmerben jön bulizni, nem mondanám jó testalkatúnak se, igazából egy számítógépőrült. Talán amit mondani szoktak mások -ezt fiú létemre annyira nem tudom megállapítani- az az hogy jó képű és viszonylag laza, jófej srác. Ezek után kénytelen-kelletlen is arra gondolok, amit az a sok hülye pasimagazin meg önbizalom-fejlesztő és csajozós maszlag leír, az ezer féle tanácsra, így meg úgy öltözz, nézz ki jól, hogyan viselkedj egy lány közelében. De mikor egy csinos barna odalép Ádámhoz, legszívesebben zsíros, pattanásos arccal, XX-es pólóban, lenyűtt tornacsukában mennék csajozni, úgy érzem mindegy. Lányok nem értelek titeket és szerintem nem is foglak soha. A kérdésem: mi tetszik nektek egy Ádám típusú srácban? Mellette már-már önbizalom hiányos lettem, habár én tényleg nem vagyok olyan jó képű gyerek, de a barátok szerint nagyon kedves, humoros vagyok nem gáz ahogy kinézek, szeretek a társaság középpontjában lenni. Kíváncsi vagyok néhány női válaszra, habár eldöntöttem ezentúl mit fogok tenni: nem fog érdekelni mások mit gondolnak rólam, akár egy lány is az, az fog érdekelni, hogy én mit gondolok magamról és kit akarok magam mellé. Nem fogok azon aggódni , hogy vajon ez most jó lépés volt-e a lány előtt, hanem teljes önbizalommal élvezni fogom az ismerkedést. Nem fog érdekelni Ádám, lehet hogy szeretik a csajok, de nem fogom irigyelni, én is tudok olyan lenni mint ő, bárkivel elbeszélgetek. Szerintetek az új módszer mennyire lesz hatásos?
2011. febr. 1. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már tegnap is láttam, meg azelőtt is...
2011. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha úgy állnál hozzá a dolgokhoz, te csak szórakozni mész este, és nem csajozni? Mhm? Általában ha nem vadászol rájuk, jönnek maguktól...
2011. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia Dani!


Figyelj, Ádi srác semmivel sem jobb, mint te. Ahogy te is leírtad, maga a viselkedése az öltözéke laza, légy te is lazább egy kicsit, ne görcsölj, és ne úgy menj le bulizni, hogy most neked csajt kell szerezned mindenáron.

Egyszerűen csak érezd jól magad, legyen olyan minden mindegy kisugárzásod, ha érted mire gondolok.

Próbáld ki! és sok sikert!

2011. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van,h a szra buknak,de ez attól is függ,h mi van elöttük! Nyílt utcán,gáncsolás esetén,valszeg a betonra!
2011. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem az lehet a titok, hogy nem foglalkozik azzal, hogy mások mit gondolnak róla, arról, hogy hogyan öltözködik, milyen a haja stb. A nők (és elvileg a pasik is, bár erről nem tudok nyilatkozni) megérzik, ha valaki teljesen rendben van magával, és van önbizalma.

Ez is része egy ember kisugárzásának. És nem kell feltétlenül egy Adonisznak lenni ahhoz, hogy valaki felfigyeljen Rád. Elég, ha olyan a kisugárzásod, hogy az megragadjon valakit.

Szerintem ezzel az új "módszerrel" lehet, hogy hatásosabb leszel, de azért adj magadra ezen túl is, csak ne másoknak akarj megfelelni. A lényeg, hogy érezd jól magad a bőrödben, és ezt mások is észrevegyék. :)

18/L

2011. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Húú, ezt el nem olvasom...

De pénz+izom+kisugárzás+ne görcsölj

2011. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!