Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így? Srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Srácok?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy sráccal 3 hónapja, de amikor nyilvános helyen vagyunk, meglátja valami ismerősét, és én mondjuk odabújok hozzá, vagy a kezemet a comjárA teszem, akkor mindig ellenzi. Vagy ha megfogom a kezét mikor ülünk, akkor is így viselkedik.. Mikor kettesben vagyunk akkor teljesen más, legtöbbször ő kezdeményezi ezeket a dolgokat.


Miért viselkedik így? Srácok ti mikor csináljátok ezt?


17 L


2010. szept. 8. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
szégyell..
2010. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános helyen gátlásos.
2010. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A haverjai előtt másnap akar látszani. Nem akarja megmutatni a szerlmes oldalát.. gondolom én, de nem tudom. Kérdezz rá,ez nem gáz.
2010. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
manapság már nem az a jófiú aki fogja a b.nője kazét, hanem az aki anyázza, veri, meg megdugja és otthagyja...
2010. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott a pont... Ezt látja ő is... A nőket meg kell dolgoztatni a szeretetért style... Lehet, hogy a haverjai szemében Ő az ALFA hím és nem akar leesni a ranglétráról... Ez egy ilyen persona(maszk)...
2010. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is szégyell. Duci vagy?
2010. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!