Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok nektek tényleg az jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek tényleg az jön be ha csaj hüvösen és titokzatosan viselkedik?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nem... nem vagyok az az "akkoris probálkozok típus".. én azt szeretem ha kimutatja h tudok rá hatni.
2009. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja énse
2009. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rohadtul nem volt egy lány aki ilyen volt velem(házibuliba) én meg egyszercsak megfordultam és továbbmentem aztán odajött hozzám hogy miért csináltam ezt úgyhogy nem ajánlom hogy ilyen legyél legyél kihívó és egy egészen hangyányit elutasító de azért éreztesd hogy bejön neked és akkor garantált a siker
2009. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, most is próbálkozom egy lánynál, és kiborít, hogy egyszer tök közvetlen, kedves, máskor meg kimért és távolságtartó, így nem tudom pontosan hogy akar e egyáltalán valamit...
2009. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket :P
2009. júl. 29. 21:19
 6/8 anonim válasza:
szerintem jól esik nekik ha egy kicsit küzdhetnek értünk.:D
2009. júl. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
,,tényleg ez jön be"? Ezek szerint ezt már más is mondta Neked? EGyáltalán nem ez jön be!!!! Jó, legyen egy kicsit titokzatos, de ne annyira hogy csak barkóbázzak vele.21/f
2009. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem nem , azt hinném hogy nem érdeklem
2009. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!