Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, melyik lány jönne be?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, melyik lány jönne be? Bővebben:lent

Figyelt kérdés

1:

Elég plázacica, jól öltözködik, követi a divatot, lehet vele jókat nevetni (beszélni nem...). Ad magára, nem szegény, de nem is gazdag. Elég gyerekes a barátnőjével együtt, de tényleg gyönyörű, és szórakoztató.



2:

Annyira nem ad a külsőjére, nem is nagyon gazdag, kb 2 nadrágja van (de azok is 7.000Ft úgy kb). Félénk, visszahúzódó, és azért mert (ahogy ő mondja): "ő alapjába véve nagyon sebezhető, ezért nem nyílik meg másoknak". Régi barátjának mindent megtett amit kért, de az ennek ellenére is félrelépett. A csaj nagyon segítőkész, ezért rengetegen kihasználják.



3:

Jópofizik, nagyokat lehet vele röhögni, és értelmes is. De az osztályba a fiúknak a véleményük róla, hogy nagyon nyomul, és kirázza tőlük a hideg. Bár én ezeket nem veszem észre. Szemüveges, de jól áll neki. Gazdag, szóval nem értem mi bajuk van.


Válasszatok! :) Lehet, valaki egyiket se szeretné magáénak, de azért írjatok jellemzést!


2010. szept. 7. 19:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Én az 1.-re szavazok,

de a leírás alapján igazándiból egyik csajjal se tudnék járni, miután az első elég butának hat amiatt, hogy nem lehet vele beszélni, csak nevetgélni.


2. Nem szeretem mikor valaki igyekszik szürke egér maradni és nem kitűnni a tömegből. Meg mellém amúgy se illene egy ennyire zárkózott lány.


3. Egyetlen, de annál nagyobb bajom vele, hogy jó pofizik. Rettentően irritálnak az ilyen emberek. A többi tulajdonságával nincs gond. :)

2010. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

HÁT te meg látom mekkora bu.zi vagy, akinek biztos olyan jó megmondani valakinek, hogy milyen sz@r... büszke lehetsz magadra

(előző válaszolónak)

2010. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
bocs előző előttinek ... :) előző te jófej vagy
2010. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

20:10

kedves vagy. NEM tesztelem, se semmi. Csak ők veszekednek. Ennyi, és meg akartam tudni, hogy egy kívülálló mit gondol róluk! -.- De te vagy a tökéletes, aki mindenkit kioszt,igaz?

2010. szept. 11. 20:31
 35/36 anonim ***** válasza:

Előző előtti vagyok:

kérdező tudod, hogy ugyanazt cseszegetjük, ugye? vagyis nem rám vagy mérges? mert sztem jófej vagy akár a kettes vagy, akár nem...

2010. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Igen utolsó tudom!

Köszönöm, amúgy te is! :)

2010. szept. 12. 18:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!