Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, melyik lány jönne be?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, melyik lány jönne be? Bővebben:lent

Figyelt kérdés

1:

Elég plázacica, jól öltözködik, követi a divatot, lehet vele jókat nevetni (beszélni nem...). Ad magára, nem szegény, de nem is gazdag. Elég gyerekes a barátnőjével együtt, de tényleg gyönyörű, és szórakoztató.



2:

Annyira nem ad a külsőjére, nem is nagyon gazdag, kb 2 nadrágja van (de azok is 7.000Ft úgy kb). Félénk, visszahúzódó, és azért mert (ahogy ő mondja): "ő alapjába véve nagyon sebezhető, ezért nem nyílik meg másoknak". Régi barátjának mindent megtett amit kért, de az ennek ellenére is félrelépett. A csaj nagyon segítőkész, ezért rengetegen kihasználják.



3:

Jópofizik, nagyokat lehet vele röhögni, és értelmes is. De az osztályba a fiúknak a véleményük róla, hogy nagyon nyomul, és kirázza tőlük a hideg. Bár én ezeket nem veszem észre. Szemüveges, de jól áll neki. Gazdag, szóval nem értem mi bajuk van.


Válasszatok! :) Lehet, valaki egyiket se szeretné magáénak, de azért írjatok jellemzést!


2010. szept. 7. 19:54
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Ööö...Lány vagyok! :)
2010. szept. 7. 20:11
 12/36 anonim ***** válasza:
Van ám egy 4. típus is, én;)
2010. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

20:12

És az milyen? :)

2010. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Nekem a második tetszene, olyan aranyosnak tűnik :$ Ha az, akkor kit érdekel, hogy két nadrágja van, nem gazdag meg ilyenek? Mondjuk tetszene, ha szemüveges volna, de nem az a lényeg :)
2010. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

ha lány vagy akkor bocs visszavonom h "milyen bu*zi vagy már" XD néha nekem is járnak ilyenek a fejembe !!!!

ezekkel járna a halál...

Nem érdemlik meg

2010. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Azért a második, mert szerény, és azokkal a csajokkal lehet kompromisszumokat kötni, és párkapcsolatban élni boldogan.
2010. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Jó semmi! :)
2010. szept. 7. 20:25
 18/36 anonim ***** válasza:

1.A kapcsolat nagy része beszélgetéssel telik el.Túl gyerekes,komoly dolgokban nem lehet számítani rá.Divatmajom a trend szülötte.

2.Gyenge.A barátjának mindent megtett,és még így is kevés volt.Képzeld el ha nem tett volna meg mindent.Nem sebezhető,hanem hajlamos a túlzott alárendelt szerepre.


A hármas a jó választás.Értelmes(a legfőbb érték a nőben),talpraesett,beszélgetésre tökéletes,a biztos egzisztencia magabiztossá teszi,és nem kell a férfinak minden pénzét rá költeni mint egy gyerekre.Az egyenrangú társ.

2010. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

2.


Te pont az a típus vagy.

2010. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
2
2010. szept. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!