Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, melyik lány jönne be?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, melyik lány jönne be? Bővebben:lent

Figyelt kérdés

1:

Elég plázacica, jól öltözködik, követi a divatot, lehet vele jókat nevetni (beszélni nem...). Ad magára, nem szegény, de nem is gazdag. Elég gyerekes a barátnőjével együtt, de tényleg gyönyörű, és szórakoztató.



2:

Annyira nem ad a külsőjére, nem is nagyon gazdag, kb 2 nadrágja van (de azok is 7.000Ft úgy kb). Félénk, visszahúzódó, és azért mert (ahogy ő mondja): "ő alapjába véve nagyon sebezhető, ezért nem nyílik meg másoknak". Régi barátjának mindent megtett amit kért, de az ennek ellenére is félrelépett. A csaj nagyon segítőkész, ezért rengetegen kihasználják.



3:

Jópofizik, nagyokat lehet vele röhögni, és értelmes is. De az osztályba a fiúknak a véleményük róla, hogy nagyon nyomul, és kirázza tőlük a hideg. Bár én ezeket nem veszem észre. Szemüveges, de jól áll neki. Gazdag, szóval nem értem mi bajuk van.


Válasszatok! :) Lehet, valaki egyiket se szeretné magáénak, de azért írjatok jellemzést!


2010. szept. 7. 19:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
fogadjuk, hogy a második te vagy, a másik kettő meg két osztálytársad...
2010. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

22:50: kicsoda? :O

Előző: hát nem talált! Ez három barátnőm. :)

2010. szept. 9. 19:45
 23/36 anonim ***** válasza:

Nem olvastam az összes választ. Te biztosan a második vagy, és 1. és 3. pedig két "barátnőd". Ezért azt írom amit hallani szeretnél.


2.

2010. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

2-es

Te melyik vagy?

2010. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

A második a nyerő.

21F

2010. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

0várj egy picit... ha azt mondod h a barátnőid... és az elsőnél azt írtad, hogy "gyerekes a barátnőjével együtt"... akkor hogy is van ez? Biztos nem te vagy a második?

Vagy ha nem akkor miért nem írtál neki rossz tulajdonságokat (olyanokat amik miatt összevesztek néha, hisz ilyenkor gondolkodunk el hogy ki is járna ezzel a 'libával') meg hogy neki leírtad az előző pasiját a MAGÁNÉLETÉT... meg hogy a többihez külsőket is írtál... bocs de miért is van ez?

2010. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Te vagy a második:) Legyél boldog, a másodikat választanám.
2010. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
maradok a 2.-nel en is.
2010. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

22:50 vagyok.


Ez a szerény tippem, vagy megérzésem, ahogy tetszik.

Amúgy azért a 2. , mert alapból a pénz egy sokadrendű dolog.

Egy egyszerű Nő, aki nincs kiglancolva sokkal szebb, mint az aki fel van vakolva és a ruhái miatt valaki.

És a lényeg, hogy írtál egy keveset a belső értékekről, ami szinte a legfontosabb.

2010. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

sztem pedig ő az a lány, aki ezek közül igazából egyik sem, hanem ő a tökéletes. persze ő nincs itt, mert mennyire jó azt hallani hogy egyik lány sem kéne senkinek, hanem egy másik típus. szóval ez az én véleményem.

am sztem mind a 3 barátnő elég rossz, mármint egyik sem tetszik, mint ember. ez egyik plázacica, a másik gyáva, a harmadik pedig a tipikus tenyérbemászó.

és te vagy a legrosszab, mert jellemzést írtál, tesztelted őket, ez egyfajta verseny szerintem a részedről, hogy simizd a lelkedet vele. ez elég gyerekes, és a jellemzésekről ne is beszéljünk.

na mind1 lehet h téves a következtetésem, de ez a véleményem.

L/16

2010. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!