Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, melyik lány jönne be?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, melyik lány jönne be? Bővebben:lent

Figyelt kérdés

1:

Elég plázacica, jól öltözködik, követi a divatot, lehet vele jókat nevetni (beszélni nem...). Ad magára, nem szegény, de nem is gazdag. Elég gyerekes a barátnőjével együtt, de tényleg gyönyörű, és szórakoztató.



2:

Annyira nem ad a külsőjére, nem is nagyon gazdag, kb 2 nadrágja van (de azok is 7.000Ft úgy kb). Félénk, visszahúzódó, és azért mert (ahogy ő mondja): "ő alapjába véve nagyon sebezhető, ezért nem nyílik meg másoknak". Régi barátjának mindent megtett amit kért, de az ennek ellenére is félrelépett. A csaj nagyon segítőkész, ezért rengetegen kihasználják.



3:

Jópofizik, nagyokat lehet vele röhögni, és értelmes is. De az osztályba a fiúknak a véleményük róla, hogy nagyon nyomul, és kirázza tőlük a hideg. Bár én ezeket nem veszem észre. Szemüveges, de jól áll neki. Gazdag, szóval nem értem mi bajuk van.


Válasszatok! :) Lehet, valaki egyiket se szeretné magáénak, de azért írjatok jellemzést!


2010. szept. 7. 19:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Egyik se kéne.
2010. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ez evidens hogy a kettes:)
2010. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
2
2010. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
2
2010. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

A második. (Nem azért hogy kihasználhassam meg ilyenek.)

Egyébként, az elsőnél a 2. szó után olvastam a következőt!:)

2010. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
2
2010. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
2-es és a 3-as keveréke
2010. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Hallgass rám, jó? SOSE járj valakivel azért mert gazdag, vagy mert gyönyörű... Az egyes KI VAN ZÁRVA, sose járj ilyennel, mert láttam már ilyet sokat, és annyira semmik ezek a csajok.

A hármasnál miért az a lényeg h gazdag? Jobb ember lesz tőle bárki is b*zdmeg? 2 nadrággal is tud téged szeretni egy lány jó?!

Ha igazán szeretsz egy lányt és olyan mint amilyennek leírtad, nem csal meg.


nem tudom hány éves lehetsz, de ha komolyan kérdezted és enélkül nem tudsz dönteni nem több 12-nél...

2010. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Miért?


1. Ostoba. Ha tényleg jól lehet vele nevetgélni, akkor haverkodni nem tiltott, de komolyabbra nem kéne.


2. Vegye észre, ha kihasználják, és tudjon kiállni magáért. Ha nem veszi észre, vagy csak nem akarja, az a realitásérzék hiányáról tanúskodik, ami viszont kritikus pont. (Az meg elég milyen, hogy odaírtad a nadrágjai árát... ha önmagát jellemezné így, az is egy elég nagy mínuszpont.)


3. A jópofizást rühellem, legyen önmaga, még ha nem is tetszik mindenkinek. Nem utal erős jellemre. Magyarul befolyásolható. Az sem jó pont, hogy nyomul a fiúkra (már ha tényleg, és nem csak a fiúk szerint), mert ha ezt megszokja, a kapcsolat alatt is művelni fogja. (vagy nem, persze, ez csak következtetés, nem tény.)

2010. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
2
2010. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!