Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két éve tartó se veled, se nélküled kapcsolatom van.

Sajnos elég komolyan lebetegedtem. Ezért a "barátom " (egy véletlen elszólásból derült ki) egy másik nővel ment el nyaralni, mert "fél, hogy valami bajom esik az úton" és akkor Ő mit csináljon. Szerinte ez Neki jár, és ott akarja folytatni a kapcsolatot ahol abbahagytuk, mintha mi sem történt volna. Érdekes módon a a házimunka főzés, vasalás, takarítást az nyugodtan csinálhatom, de a szórakozástól megkímél. Én érzem, hogy ez a kapcsolat már csak a kihasználásról szól, de nagyon félek a magánytól, mit tegyek. Csak hánykolódom, nem tudok aludni, sírok.

Mit kezdjek magammal tudom, hogy továbbra is csak megaláztatásban lesz részem. De kinek kellek én még az életben, ha sikerül talpra állnom. 47 éves vagyok az egyik mellemet elvesztettem, a hajam kihullott a kezelésektől. Ami kezd visszanőni.De gyalázatosan nézek ki.Úgy érzem mindenki elhagyott, kollégák, család, nem áll igazán úgy hozzám ahogy szeretném. Tudom nekik se könnyű a közeledés. Mit kezdjek magammal?


2010. szept. 7. 12:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Interneten igenis szabad ismerkedni, főleg ilyen korban (már bocs) anyukám 45 évesen találkozott a mostani barátjával (társkeresőn ismerkedtek meg) mindketten elvált emberek, viszont beleszerettek egymásba. Nagyon sokat vannak együtt és szeretik egymást, mellékesen én is szeretem a párját :) (Már több éves a kapcsolatuk, nem mondom hogy mindig felhőtlen, de nem veszekednek sokszor) Szóval ha már nem szereted a párod akkor próbáld ki a társkeresést nyugodtan. Csak azt nem tudom hogy addig hol laksz majd... Esetleg szüleidnél, albérletbe vagy ilyesmi. Sok sikert, bárhogyan is döntesz!


15/f

2010. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Szerinted 49 évesen ki lakik még a szüleinél?


Átfogalmazom, hogy teljesen érthető legyen: 49 évesen kinek ÉLNEK MÉG a szülei?! Nagyon kevesen olyan szerencsések...

2010. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!