Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán Ő nem szeret (még)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán Ő nem szeret (még) annyira, mint Én őt?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt.Ma össze tudtunk volna futni egy fél órára,de későn hívott és én már úton voltam hazafelé...de 10 perc alatt ott tudtam volna lenni,ahol éppen ő volt akkor.Épp mondani akartam neki a telefonban,hogy akkor mindjárt ott leszek,vagy javasolni azt,hogy majd ha végez fél 5-kor akkor odamegyek a sulijához,mikor ő kb egyből rávágta,hogy akkor "mind egy,majd holnap vagy máskor...szia..."Hát én ezen kicsit meglepődtem.Én ha a helyében vagyok,egyből azt mondtam volna,hogy jajj,akkor itt várlak,siess,az a fél óra is számít/sokat jelent nekem...vagy majd mikor végeztem gyere...Amúgy az 1 hónap ellenére is szeretjük egymást és már a szülei is láttak...Túlreagálom? :D
2010. szept. 6. 15:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy eléggé nyugodt természetű,szinte soha sem idegeskedik és beletörődik a dolgokba.Most is ez mutatkozott meg?Vagy nem vagyok neki fontos? :(
2010. szept. 6. 15:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl reagáltad:)
2010. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1:

Biztosan szeret, attól hogy most fél órára nem találkozik veled, lehet hogy fáradt:]

2010. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kamuuu ***** válasza:
Túl reagálod semmi agy dolog nincs ebben én is ezt csináltam volna lehet 15/F :D
2010. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. :DD
2010. szept. 6. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!