Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HA a te hibádból ment tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA a te hibádból ment tönkre a kapcsolat, és a párod elhagyott, küzdenél hogy vissza jöjjön?

Figyelt kérdés
nagyon szeretném vissza kapni a párom...miattam hagyott el.esetleg valami jó ötlet,mit tegyek???Van egy pici babánk is.
2010. szept. 5. 18:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg bár kisbabával otthagyni vkit rossz természetért... ha már vállalt veled gyereket akkor kis kitartás nem ártana, meg tudta elvileg ki mellé kötelezte el magát. ha meg időközben lett rossz természeted annak oka van, én is megkaptam (ma is) h az van nekem, de valószínű nem lenne ha nem provokálna apuci...
2010. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Simán! Pici babával sok család hullik szét a "pillanatnyi elmebaj" (hormonok + sok változás) okán. Sokakról nem is gondoltam, milyen válságból jöttek vissza. Próbáld meg, ne légy büszke! 3atok érdeke.
2010. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!