Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HA a te hibádból ment tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA a te hibádból ment tönkre a kapcsolat, és a párod elhagyott, küzdenél hogy vissza jöjjön?

Figyelt kérdés
nagyon szeretném vissza kapni a párom...miattam hagyott el.esetleg valami jó ötlet,mit tegyek???Van egy pici babánk is.
2010. szept. 5. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beszélnék vele, és elismerném a hibáim.
2010. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér,de csak ha nem csaltad meg és abból kifolyólag hagyott el...,akkor necces!
2010. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tudni,hogy mi miatt hagyott el? Talán úgy könnyebb tanácsot adni.
2010. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz változtatni azon, amiért elhagyott?

El tudja hinni, hogy valóban megváltoztál?

ez a lényeg...


És ami gátolhatja:

Van azóta olyan kapcsolata, ami miatt már nem lehet visszacsinálni, vagy mondjuk nem akarja, mert nagyon megbántottad?

2010. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a rossz természetem miatt,sokat veszekedtem vele,nem biztam.de rájöttem ő fontos nekem,esetleg valami jó tanács,arra vár szerintem,hogy én mondogassam neki hogy.....
2010. szept. 5. 18:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A bizalom a kapcsolat alapja..,tudom közhely,de igaz!!Hát ha a rossz természeted miatt hagyott el akkor egy próbát megér,és tényleg próbáld magad tűrtőztetni,ha egyszer sikerül visszaédesgetni,mert második esély sztem már nem lesz!!
2010. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 margoz ***** válasza:
100%

Sajnos ha féltékenységed miatt veszekedtél vele,attol ö még ujra kezdheti,megbocsájthat,de te nem tudsz ki bujni a börödböl,a féltékenység nem tanult viselkedés,ez alap természet,hiába nyomod el magadban az ujra és ujra elö fog törni és megint csak veszekedés lesz belöle.

esetleg probáld magad át nevelni és sok önbizalmat fejleszteni,hisz a féltékenység egyfajta kisebbségi érzésböl fakad.

2010. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha féltékeny is voltál,akkor azzal tényleg el lehet üldözni egy férfit.Nehéz tanácsot adni,mert ugye ott egy kisgyerek is,ahogy írtad.De nekem soha nem kéne egy olyan férfi,aki csak a gyerek miatt van velem,szánalomból.Szóval,ha visszamegy hozzád,akkor azért menjen,mert szeret téged.Neked pedig tényleg változnod kell,ha annyira elviselhetetlen volt a természeted...
2010. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
amúgy egy kismama is tud jól kinézni,nem kell egész nap köntösben és kócos hajjal flangálni.Maradj NŐ!
2010. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha gyerekem is lenne tőle és nem történne végzetes dolog (megcsalás, erőszak, stb), akkor mindenképp küzdenék azért, hogy visszakapjam a páromat. Pláne ha tudnám, hogy szeretem és ő is szeret vagy legalábbis szeretett mielőtt szipirtyó módra kezdtem volna viselkedni vele.

sok sikert.

2010. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!