Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhívjam?

Figyelt kérdés
Nagyon megszerettem ezt a fiút, azt mondja h neki is hasonlóak az érzései irántam. Nem szeretném hogy azt érezze hogy a nyakán lógok. Szerintetek keressem én, vagy várjam meg amíg feljön msnre, vagy felhív ő? Tegnap este beszéltünk msnen, azt mondta még este felhív, de azóta semmi. :( Nagyon nagyon hiányzik, megbolondulok ha nem beszélünk, és nem tudom h jól van e.
2010. szept. 5. 13:39
 1/9 A kérdező kommentje:
22/N
2010. szept. 5. 13:46
 2/9 anonim válasza:

Szerintem ne hívd fel, hanem legyél fenn msn-en, és várd meg, amíg beköszön, vagy remélhetőleg felhív, ha ígérte...

Mióta ismered a fiút?

2010. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 éve, de nem olyan régóta fordult komolyabbra a dolog. most próbáltam hívni, de nem veszi fel. nagyon el vagyok keseredve, ki ugrik a szívem a helyéről. azt hiszem szeretem... :( lehet hogy át gondolta, és ő mégsem szeretné??? segitsetek
2010. szept. 5. 14:22
 4/9 anonim válasza:
Mondom, hogy ne hívogasd! Ha megígérte, hogy hív, akkor várd meg, amíg jelentkezik. És legyél fenn msn-en végig, lássa, h ott vagy. Amikor az érzelmeitekről beszéltetek, nem tudom, hogy ő hogyan mondta el ezeket. Nem lehet, hogy te félreértetted? De lehet egészen más oka van, hogy most nem hív...
2010. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én elmondtam neki h mit érzek, hogy nagyon különleges érzéseket váltott ő ki belőlem. tudja h nekem nagyon fontos.

Konkrétan nem beszélt az érzéseiről, de azt mondta h szeretné ő is hogyha komolyabbra fordulna a dolog. Eddig hívogatott, találkoztunk, msnen beszéltünk, sms-eztünk.

Arra gondoltam h lehet h meg ijedt attól h ilyen hamar beszéltem neki az érzéseimről?

2010. szept. 5. 14:51
 6/9 anonim válasza:
Szerintem maradj várakozó állásponton, olyan, mintha feltennéd a polcra a témát, és most nem foglalkoznál vele, addig amíg nem jelentkezik. Próbáld meg lekötni a figyelmedet addig mással. Lehet, hogy megijedt, igen, de attól, hogy próbálod kitalálni, mi lehet a fejében, csak egyre több rossz dolgot fogsz kitalálni.
2010. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Várd meg míg ő keres.
2010. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
még mindig nem hívott... már nem is fog szerintem....
2010. szept. 5. 19:28
 9/9 anonim ***** válasza:
ha szeret téged felhív,kivétel ha valami közbejön:D
2010. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!