Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki el akar menni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki el akar menni és később visszajön a sors akarata szerint ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Sziasztok a minap azon gondolkodtam mert a barátnőm elhagyott , elutazik fél évre külföldre,és nem fogok tudni vele beszélni..Ti hisztek abban hogy a sors újra össze hozhat benneteket? mert nekem olyan érzésem van hogy ennek a kapcsolatnak még nincsen vége....
2010. szept. 5. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért lett vége mert elutazott?
2010. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért lett vége mert már nem szerelmes belém , már csak szeretet van neki..és muszály az idő es a változás a dolgokban...
2010. szept. 5. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ha nem félsz attól hogy csalodnod kell... akkor várj fél ... hátha ... és annak nem áll fent az esélye hogy uj barátja van?
2010. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha visszajönne se bízz abban, aki egyszer már elhagyott.
2010. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy uj barátja van neki..tegnap beszeltem vele telefonon de mérges volt rám mivel hogy képzelek neki a tetsvérével barátságot szőni.. Erre azt mondta hogy elcsesztem mindent.... ő meg akart engemet keresni,de igy nem lát neki nagy esélyt..
2010. szept. 5. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy akik az Igaziak egymás számára, azok nem szakítanak, főleg nem olyan címszóval, hogy "már nem vagyok szerelmes beléd, csak szeretlek"

Sztem ne reménykedj, remélem megtalálod azt, aki igazán képes szerelemmel szeretni téged..

Amikor anno nekem ilyet mondtak....azzal többet soha nem jöttem össze..

26 L

2010. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez már rég rossz duma, kell neki a változás, megunt téged, szeretni is max úgy szeret mint egy havert, szóval jobb lesz ha szépen elfelejted, bármennyire is nehéz....
2010. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!