Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél? Bólintsak rá vagy se?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Bólintsak rá vagy se?

Figyelt kérdés
Július 13.-án megismerkedtem haveri körünkbe egy sráccal akivel rövid idő alatt kiderült nagyon sok bennünk a közös és nagyon jó haverok lettünk mindenki kérdezte ,hogy együtt vagyunk?és soha nem fájt azt mondani ,hogy nem mi csak barátok vagyunk.Augusztus elején voltunk közös kübeki buliba és ott úgymond én hoztam össze őt egy csajjal de később teljesen kívűlálló dolog miatt összekaptunk és onnantól lesz*rta a csajt tudom ,hogy félélve szingli és azóta sok lánnyal kavart már(előtte 2 és fél éves kapcsolaton lett túl)augusztus 20.-án még egy buliba voltunk közösen ahol már engem kapott le és végig csak kavartunk utána azt mondta nekem már a kübeki buli előtt többet érzett irántam és nagyon szarul esett neki ,hogy azt hitte nem lehet köztünk semmi közbe ő mással kavart ...azóta már nem egyszer kavartunk és mindig kérdezi ,hogy járnék-e vele mert csak én kellek neki most már mert belém szeretett csak mégis zavar ,hogy sok csaj megkaphatta te ettől függetlenül járnál vele h tudod ezt róla és láttad mással kavarni?(amúgy egy napon születtünk csak ő 2 évvel idősebb egy a szerencseszámunk és még sok egyéb dolog nagyon hasonló:D)
2010. szept. 5. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

ne haragudj, ha esetleg félreértelek, de azért nem mersz vele összejönni, mert nem te lennél neki az első?

ez nem akadály.reméljük igazat mond, h cak te kellesz neki, próbáld ki.maximum nem jön össze a dolog.

sok sikert:)

2010. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem azért hanem mert láttam kavarni mással és tudom ,hogy fél éve olyan életvitele van ,hogy 1 buli=4-5 nő és ha huzamosabb ideig velem lenne nem-e hiányozna neki ismételten ez.
2010. szept. 5. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Ne légy gyáva sztem egy próbát megér! Kicsit még húzd az agyát de ne sokat. Ha nehezebben állsz kötélnek többet érsz neki.
2010. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
50%
ne zavarjon, hogy mi volt előtted. ha őszinte, és tényleg csak téged akar, eszébe sem jut majd más csajokkal kavarni. ráadásul ha együtt mentek bulizni, ennek nem is áll fenn a veszélye. én például hasonló cipőben járok, az én barátom is minden buliban össze-vissza csajozott, mielőtt összejöttünk, azóta meg sem fordul a fejében a dolog. szóval a kérdés csak az, hogy ő mennyire megbízható ill. te mennyire tudsz benne megbízni.
2010. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát szerintem ezt tőle kell egyenesen megkérdezned..h ha téged akar akkor nincs senki más, hanem csak TE de remélem ezt tudja magától is..

első válaszoló voltam

2010. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen ő is épp ezt mondta ,hogy a bizonyos huszadika óta semmi más nem érdekli csak én meg hát volt egy igen káros és illegális szenvedélye 2 évig az anyja se tudott ráatni de állítólg kedvemért letette 20.-a óta
2010. szept. 5. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!