Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nálam 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nálam 2 vagy több évvel fiatalabb lányok egyáltalán nem érdekelnek, és ha ezt megmondom nekik akkor elküldenek a jóbüdös**ba?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok.elég sokat értem már meg,és ugy érzem,hogy a nálam fiatalabb lányok egyáltalán nem érettek hozzám... nemis érdekel.egyáltalán nem izgat fel a sok 14- 15 éves lány.de amikor rám akarnak mászni és elküldöm őket,még én vagyok a szemét!!! miért ilyen kis rib**cok??de viszont az idősebb láynok társaságát keresem inkább
2010. szept. 4. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Bár minden pasi így gondolkodna.....


:))26/N

2010. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát igen sajnos ide fajult a világ... de nemis értem,nálam bő 1-2 fejjel kisebbek,hát kis test kis hüvely nemde?és hát nem kis szerszámmal áldott meg az isten :D köszönöm is.ugyhogy velem egykorút vagy idősebb párt keresek
2010. szept. 4. 20:09
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Majd leszoksz róla, ha az idősebb lányok majd elküldenek a jó büdös p***ba, amikor rájuk akarsz mászni.
2010. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

az a korosztály (általánosítok) kicsit beképzelt, és egyáltlán nem tudják felfogni hogy nem ők az elsők mindenben. Valószínű ez lehet az oka. Úgy godnolkodnak, hoyg te csak örülj neki hogy megkaphatod őket, és maradj csendben, aztán jön ameglepetés és nem tudják kezelni. Rádásul kiskorukban sosem kaptak pofont rosszmodorért.

Ezen felül neked sincs jogod ler*bancozni őket. ha nem kellenek, ne foglalkozz velüük. Ha valóban így gondolkodsz ahogy írtad, akkor ezen nem kéne fennakadnod.

2010. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
egyébként csak annyira lehetnek nagyképűek mint te. és két dudás egy csárdában ugye nem müködhet.
2010. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

" jami. válasza:


az a korosztály (általánosítok) kicsit beképzelt, és egyáltlán nem tudják felfogni hogy nem ők az elsők mindenben. Valószínű ez lehet az oka. Úgy godnolkodnak, hoyg te csak örülj neki hogy megkaphatod őket, és maradj csendben, aztán jön ameglepetés és nem tudják kezelni. Rádásul kiskorukban sosem kaptak pofont rosszmodorért. "



'AZ ' a korosztály????


Még a 20 alattiak is agyatlanok...

2010. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindneki agyatlan a maga módján, de ARRA a korosztályra jellemző a nagyképűség. Én 19 vagyok, én is agyatlan vagyok, de azért vicces látni hogy lenéznek ott, ahva 5 éve járok, mert most ők az "új nemzedék". Rájuk jellemző hogy derogál bárki mással kapcsolatot létesíteni bármilyen módon, aki nincs a saját klikkjébe. Ez mondjuk ~17 felett már nem jellemző.
2010. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
már nem azért,de aki 13-14 évesen simán eladja magát akkor az micsoda?nem a sokkal idősebb lányokra gondoltam hanem max 1-2 évvel idősebb nem több!!!!!
2010. szept. 4. 20:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy valóban k*rválkodnak minden irányban, de ha olyan érett vagy ahogy írod, akkor mostmár ideje megtanulnod lesz*rni őket. egyébként nem tudom hoyg másznak a 14 éves lányok, hálistennek nőnek születtem én is, de ettől függetlenül ez a lenéző modorod nem szimpatikus.
2010. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem lenézem őket,csak az idegesít hogy normálisan elküldöm őket,és jön a szídás stb... azért nem tudom,de neked se tetszene!

sry ha ugy fogalmaztam,már félvállra se veszem,oda se figyelek.de vannak határok

2010. szept. 4. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!