Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ember vagyok, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha így már nem tartom annyira vonzónak a páromat?

Figyelt kérdés

Úgy ismertem meg, hogy erős, izmos, kitartó, céltudatos ember volt, a testén kívül az edzéssel együtt járó belső tulajdonságai is magával ragadtak, ezek miatt (is) szerettem bele. Aztán egy idő után odalett a motiváció, nem edz, nem mozog, viszlát kockahas, helló apatest…

Még mindig és így is szeretem, ez nem változott, de régen konkrétan elég volt levennie a pólóját és rávetettem magam, de mostmár nehezebb, hogy csökken a fizikai vonzalom.

Én odafigyelek magamra, nem híztam el, jobban is nézek ki, mint mikor összejöttünk. Egy ilyen kis semmiség miatt nem fogom elhagyni, csak nem tudom, jogos-e hogy én érzem magam amiatt rosszul, hogy már nem vált ki olyan reakciót a félmeztelen teste, mint eddig.


2021. nov. 9. 17:04
1 2 3
 21/25 BeefEater ***** válasza:
65%

Tehát egy magára adó, tudatos és a dolgok eléréséért tenni akaró és tudó férfiből egy otthon netflixező, "jóvanúgy" tipusú ember lett.

Nem ebbe a férfibe szerettél bele és a leírásod alapján nem azért lett ilyen mert beteg lett vagy eltelt 30 év.

Ha emiatt kiszeretsz belőle én teljesen megértem.


(És ha egy férfi kérdezi, hogy baj-e, hogy már nem jön be neki annyira az időközben meghízott, letopisodott barátnője akkor ugyan ezt mondom.)

2021. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
33%
Szeretnél gyereket?? Szülés után járhatsz te is így,löttyedt has ....
2021. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
51%

Saját tapasztalat (is), sajnos hajlamosak az emberek belekényelmesedni a kapcsolatba. A rossz hír, hogy csak akkor lesz változás, ha magáért akar tenni. Amíg benne nem fogalmazódik meg ez az igény, addig érdemleges változásra ne számíts. Úgy gondolom egyébként, hogy mindent meg lehet beszélni, de ehhez olyan partner is kell, akivel szót lehet érteni.

Szintén saját tapasztalat, de szerintem ti is erre haladtok, hogy ha nem lesz változás, folyamatos feszültséghez, majd szakításhoz fog vezetni a dolog. Nálunk nem a testi változás, hanem a lustaság, ez a "jóvanazúgy" hozzáállás volt a legszembetűnőbb, egy idő után pedig egyre kevésbé tudtam tolerálni. Gondold át szerintem, hogy valójában mi az, ami leginkább zavar téged a jelenlegi helyzetben. Lehet ez akár a teste is - attól, hogy felszínes gondolkodás, még érezheted így. Fontos viszont, hogy első körben magadhoz légy őszinte, így fogod tudni a másikkal is őszintén közölni a problémád, és ha ő is szeretné, haladhattok közösen a megoldás felé.

2021. nov. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

#22

Nem, nem akarok gyereket, se én, se ő. Ezt akkor meg is beszéltük.

2021. nov. 13. 12:50
 25/25 anonim ***** válasza:
51%
Fura! Egyszer megjegyeztem ha megismerek egy szép hosszú hajú lányt, akire rájön a változhatnék és levágatja rövidre,plussz indok sok a baj vele (munkaigényes mint a testedzés) az arc karakterisztikája is változik....Válasz annyi volt" mit képzelek magamról neki az jár. "
2021. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!