Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ember vagyok, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha így már nem tartom annyira vonzónak a páromat?

Figyelt kérdés

Úgy ismertem meg, hogy erős, izmos, kitartó, céltudatos ember volt, a testén kívül az edzéssel együtt járó belső tulajdonságai is magával ragadtak, ezek miatt (is) szerettem bele. Aztán egy idő után odalett a motiváció, nem edz, nem mozog, viszlát kockahas, helló apatest…

Még mindig és így is szeretem, ez nem változott, de régen konkrétan elég volt levennie a pólóját és rávetettem magam, de mostmár nehezebb, hogy csökken a fizikai vonzalom.

Én odafigyelek magamra, nem híztam el, jobban is nézek ki, mint mikor összejöttünk. Egy ilyen kis semmiség miatt nem fogom elhagyni, csak nem tudom, jogos-e hogy én érzem magam amiatt rosszul, hogy már nem vált ki olyan reakciót a félmeztelen teste, mint eddig.


2021. nov. 9. 17:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

8-as Ezt nem írtad.

Kitartó és céltudatos lehet a munkájában, nem csak a testén mutatkozhat ez meg.

2021. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
20%

"Aztán egy idő után odalett a motiváció, nem edz, nem mozog, viszlát kockahas, helló apatest…"

Felszines liba vagy! Az ember teste rengeteget valtozik , ahogy az emberek is.

2021. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
Azert van egy kis kulonbseg akozott, hogy valaki 60 evesen mar nem ugy nez ki, mint 25 evesen, meg akozott, hogy osszejossz valakivel akihez vonzodsz, es 2 ev mulva mar ra sem ismersz xD
2021. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
32%

13. Dehogy van különbség, a szerelem a fontos ami miatt el lehet nézni mindent.

Többek közt azt is hogy milyen az ember maga.

2021. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megismertem a férjem Ő is sokat edzett nagyon jó teste volt azóta eltelt 20 év és van már egy kis pocakja kisebb a karja stb..De ha leveszi a pólóját még mindig megkívánom.Én is változtam szültem is de soha nem mondja vagy érezteti hogy már nem olyan feszes a popsi vagy van kb 10 kg plusz rajtam.Az hogy belsőleg változott szerintem az a nagyobb baj ha negatív irányba.
2021. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Sunshinedoll ***** válasza:
34%

Szerintem az ok, hogy fizikailag kevésbé vonzó, bár nem tudom elképzelni (sosem voltam ilyen helyzetben), hogy aki addig nekem bejött, az ennyitől már hirtelen nem fog. Főleg, hogy járok vele már egy ideje, és tudom milyen.

Tény, nekem sosem volt olyan párom, aki a kapcsolatunk alatt drasztikusan megváltozott, illetve nekem azzal sem volt sosem bajom, ha egy pasi nem izmos vagy szálkás, vagy kigyúrt.

Ez nem jelenti azt, hogy mindenki bejön, de pl. személy szerint a szexuális vonzalom nálam pont olyanoknál volt a egerősebb, akik nem egy ilyen atyaégdeszexi pasik voltak. Jóképűek, ja, de inkább soványabbak, vagy alacsonyabbak, vagy átlagosabbak, de nem kigyúrtak, szóval nem tudok 100%osan azonosulni a helyzeteddel, mert én alkatra nem vagyok annyira válogatós.


De természetesen nem bűn, ha valami testalkat nem jön be, de nekem fura, hogy eddig volt vonzalom, most meg hirtelen nincs, csak mert meghízott. Mi lesz, ha megöregszik? Vagy megbetegszik?

2021. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%

Senki sem lesz rossz ember attól, hogy már nem vonzódik valakihez. Ez ugyanúgy igaz elhíott nők és férfiak esetében is.

Beszélj vele róla és együtt kezdjetek fejleszteni magatokon

2021. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
43%

Igazán megértelek.

Nálunk barátnőm változott meg külsőre és súlyra ahhoz képest ahogy össze jöttünk.

Kezdetben finoman majd kicsit direktebben szóltam, semmi változás.


Mikor orvoshoz mentünk már eü.i tünetei miatt ő is elmobdta fogyni kell ha gyereket akar és nem akarja hogy betegség kialakuljon. Szülni akar , a betegség mostanra kialakult semmi nem motiválta se az orvos, se a szülés se a betegség esélye, se az én szavam..

2021. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat. Igen, volt már, hogy tartósan ágybanfekvő volt, ápoltam, fürdettem, ágyba vittem neki mindent, törődtem vele. És szerintem is teljesen már 20 és 50 éves kort összehasonlítani, mint 20 és 24 évet.

Amíg nem voltam neki, addig edzett, érdekelte a külseje, most hogy már együtt vagyunk x éve, hirtelen nem olyan fontos.

A szex nagyon jó vele, mindig az volt, csak már nem vagyok olyan “tüzes”, mint az elején.

A fent említett belső tulajdonságok mindent meghatároznak. Van egy melója, évek óta ott dolgozik, sosem próbált ki mást, hazajön, eszik és netflixezik, aztán lefekszik aludni. Régen nem volt ilyen, teljesen megváltozott alig 2 év alatt. Ez leginkább a külsején látszódik meg.

Talán ha én elkezdek edzeni, neki is több motivációja lesz, hogy nem akar apatestet villantani mellettem.

Próbáltam vele beszélni erről többször is, de fáradt, nincs kedve, terembe nem akar menni, nem tudja mit mozogjon, hideg van, meleg van, stb 😔

2021. nov. 10. 12:39
 20/25 A kérdező kommentje:

Mellesleg a szeretet/szerelem és a szexuális vonzódás sem egy lapon értendő dolog. Szexelhetek olyannal, akibe nem vagyok szerelmes (pl egyéjszakás), és szerethetek valakit, aki iránt már nem érzek úgy vonzalmat.

Pl ha hirtelen tényleg 150-180 kilóra hízna, inkább vennék egy vibrátort, mert taszítanak a kövér férfiak. Ettől még szerethetem, de biztos nem feküdnék le vele.

2021. nov. 10. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!