Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki milyen módon jött össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen módon jött össze a barátnőjével/barátjával?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 19:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
Msnen beszéltünk, utána tali, utána (L) :D
2010. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lagziban voltunk:) Ő volt a vőfély :))
2010. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és megkérdezte hogy jártok-e vagy egyből csók vagy hasonló.. :P
2010. szept. 3. 19:53
 4/14 anonim ***** válasza:
moziban el kezdett sírni egys megható jeleneten én meg "megvigasztaltam", majd meghívtam egy kávére és utána már tiszta volt az út.
2010. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

Nem tudom kinek szólt a kérdésed, de azért válaszolok :D

Szóval flörtöltünk végig, és nem kérdezte, h járunk-e, csak megtörténtek a dolgok és azóta is együtt vagyunk :)

2010. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nálunk sem volt semmiféle megbeszélés, h "namost akkor járunk", régebbről ismertük egymást, jó barátok voltunk és egy nyár alatt egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Sokat beszélgettünk, hetente 3-4szer is találkoztunk, bár nem mondanám randinak, mert leginkább csak összefutottunk és leültünk beszélgetni. Azelőtt sokáig kerestem a megfelelő pasit, mert komoly kapcsolatra vártam, elmondta, hogy ezzel ő is így van, nem talált eddig olyan csajt, akivel élni tudott volna.

Nyár végén együtt szerveztünk egy tábort kicsiknek, azalatt még közelebb kerültünk egymáshoz. Minden szépen lassan és természetesen történt, aztán szinte magától érthetődött, amikor megöleltük és kséőbb megcsókoltuk egymást. Egyikünk sem mondta ki, hogy na most ez egy kapcsolat és h komolyan gondoljuk-e, de éreztük, hogy ez valami más, mint az átlagos kapcsolatok, több annál.

Holnap lesz egy éve, hogy egymásra találtunk a Párommal, nagyszerű volt ez a közös év, remélem még sok követi:)

2010. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
egy buliba..tancoltunk majd megcsokolt:D
2010. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Mi osztálytársak voltunk és mellette jó barátok.

Sokáig kerülgettük egymást, összevesztünk,kibékültünk.Aztán egy őszi napon sétálgattunk,beszélgettünk suli után, aztán hirtelen megcsókolt és azóta tart a szerelem.:)

2010. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy közös ismerősünk buliján találkoztunk.Én voltam az egyetlen ember,akit nem ismert korábbról..én épp ugyanígy voltam.Aztán szerelem első látásra..mindkét részről.
2010. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Meghívtak a szalagavatóra, és ott láttam egy srácot, mondtam barátnőmnek hogy milyen nagyon aranyos, aztán hallottam róla egy csomó mindent, és egyszer felvett msn-re és elkezdtünk beszélni-mind kiderült barátnőm pasija jó barátja, és elmondta neki hogy tetszik nekem-.Aztán heti 5-ször találkoztunk, összejöttünk, jártunk, de a csávó nagyon érzékeny volt, és érettségi időszak is jött, így aztán én sütöttem neki, meg segítettem neki tanulni meg minden, erre kidobott.Biztos túl sok volt a gondoskodás, vagy nemtom:D
2010. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!