Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már veletek olyan, hogy tetszett nektek valaki de nem mertetek lépni?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem valaki, de nem tudom eldönteni, hogy én is tetszem neki és azért nem lép mert félénk, vagy pedig tényleg nem érdeklem.

Ha tetszik nektek valaki, akkor azt hogyan mutatjátok ki? És ha valakit csak haverként kedveltek azt hogyan?


Mivel ő nem lép, szerintetek bepróbálkozzak nála én? Vagy égő ha én kezdem? Mégiscsak én vagyok a lány..


2010. szept. 3. 17:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd úgy, hogy neked szól a kedvesége :)

Ha nem jótékonysági intézmény a srác, akkor gondolom olyan lányoknak nem drukkol a vizsgájukhoz, akik egyátalán nem jönnek be neki.


Csak úgy zárójelben: Ilyenkor azt utálom, hogy egy bunkó, mindenkibe belekötős parasztnál, egyből kitűnik ha csak egy adott lánnyal kedves. A lány pedig boldogan áll vele össze, hogy mondván Micsida férfi :D Aztán később ugyanolyan tahó lesz csajjal is, ha nem kapja meg amit akar. De persze ez sokkal jobb, mert legalább látod, ha akar tőled valamit... ugye? :P


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy inkább legyen kedves mindenivel, és kelljen neki egy kis bátorírás, mert utánna jobban jársz.

2010. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Eddig csak olyan volt:D:D

De majd csak lesz valami...

2010. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
éppen most vagyok így.. :S szerintem próbálkozz, legalábbis én kiugranék a bőrömből, ha ezt megtenné az illető... de persze, csak ha tetszel neki.
2010. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!