Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már veletek olyan, hogy tetszett nektek valaki de nem mertetek lépni?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem valaki, de nem tudom eldönteni, hogy én is tetszem neki és azért nem lép mert félénk, vagy pedig tényleg nem érdeklem.

Ha tetszik nektek valaki, akkor azt hogyan mutatjátok ki? És ha valakit csak haverként kedveltek azt hogyan?


Mivel ő nem lép, szerintetek bepróbálkozzak nála én? Vagy égő ha én kezdem? Mégiscsak én vagyok a lány..


2010. szept. 3. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozz.
2010. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem magyaroszágon 238.634 félénk férfi él aki nem lép a nők felé ebből 69.785 jóképű,a többiről nincs adat.

Statisztikai hivatal

2010. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hány éves a srác?
2010. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nagyon sokszor volt már velem hogy nem mertem lépni,de egyszer igen,akkor lett barátnőm ,szóval lehet többet kéne próbálkozni,bár látom te lány vagy.
2010. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz. Csak jobb lehet, mint így, most.
2010. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Te, mint lány, természetedtől fogva rendelkezel azzal a képességgel, hogy felhívd magadra egy fiú figyelmét.


Pl.: Nézz rá huncutul.

2010. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt. De olyan is volt, hogy finoman léptem, a csaj meg nem vette a lapot, pedig többet adnék arra, hogy bejövök neki, mint arra, hogy nem. (2 különböző csajjal is volt ilyen.) Szóval légy résen Te is, hátha igazából ő azt gondolja, hogy lépett, Te meg azt, hogy nem. Pl. én bizalmasabb témáról szoktam elkezdeni beszélgetni, és figyelem, hogy az illető mennyire harap a témára, mennyire érdekli az én lelkivilágom. Ha ezt elüti egy közhelyszerű általános poénnal, akkor azt úgy veszem, hogy nem vette az adást és ez frusztrál, mert határozottabbakat nem nagyon lépek addig, amíg ezek "teszt"-jellegű lépések nem mutatnak pozitívat... :)
2010. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze, fiatal korában az ember szerintem a neki tetsző emberek 90%-ához nem megy oda. Aztán, ahogy rájön hogy ha csak a feléhez odament volna hány csaja lett volna... ...és valahol ott kezd megfordulni az arány, az "odamenés"/"lépés" javára.
2010. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ja mint most nyáron

mai modern világban nem gáz ha a csaj lép esetleg küldesz valami egyértelmű jelet hogy lépjen és akkor mégis olyan mintha a srác lépett volna :)

2010. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Pl volt olyan, hogy tudtam, hogy ő hétfőn vizsgázott vmiből. Akkor egész nap rá gondoltam, hogy sikerült-e neki, de mikor találkoztunk annyira zavarba jöttem, hogy elfelejtettem :D És ő kezdte el mondani, hogy képzeld ez és ez volt...Pedig tényleg érdekelt, de mikor megláttam mindent elfelejtettem :D

Vagy pl volt olyan, hogy én vizsgáztam és mondta hogy ügyes legyek szurkolni fog. De ilyet annak is lehet mondani akivel csak haverkodom.

Meg sok olyan dolog volt amit én jelnek vehettem volna, de ő egy nagyon kedves fiú mindenkivel, szóval nem tudom a kedvessége nekem szólt, vagy úgy általában mindenkivel ilyen-e...

2010. szept. 3. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!