Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza vágjak én is? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza vágjak én is? Vagy rontok a helyzeten?

Figyelt kérdés
A párom már többször megcsinálta velem, hogy elmaradt szórakozni, és én meg itthon vártam.ha hívtam kinyomkodta a telefonjaimat, madárnak nézett.Most adodott egy olyan lehetőség, hogy engem hívtak el, és el is megyek.Megírtam neki ne keressen vasárnapig, holnap megyek a buliba, és arra gondoltam én is mjajd kinyomkodom a telefonjait ha hív. Szerintetek ezzel előrébb kerülök a megoldáshoz?Mert én így nem akarom tovább csinálni a kapcsolatot. papucsossá tett.Lehet építget valami új kapcsolatot,én meg nyugodtan stenderre vagyok rakva.Szerintetek megcsináljam?Észhez kap ha még szeret? ha nem teszem meg megy tovább az egész és én meg megőrülök.
2010. szept. 3. 16:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Na meg hány évesek vagytok? Lehet, hogy túl sokat voltatok együtt, és úgy érzi szabadság kell neki, ezért megy a barátokkal bulizni. Én ezt így nem tudom, mert én sosem voltam az aki otthon ült keveset is, barátnőimmel alapból úgy kezdtem hogy minden héten egy szombat csak a barátoké, és nem boríthatja fel ezt. De szerintem az a probléma tényleg, hogy túl sok időt töltöttetek együtt, és szorosnak érzi már ezt.
2010. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt és nem vagyunk már gyerekek 20-on, és 30-on. Tehát érdekes.Viszont igaz, hogy sok időt voltunk nagyon szorosan együtt, tehát lehet sok vagyok neki, de már mintha nyúg is lennék néha. Viszont ha bejelenteném neki, hogy megyek a barátnőmmel,mert elhívott, egy régi régen látott barátnőm bulizni, akkor nagyon kiakadna.egyszer azt is mondta hogy ha elmegyek, nem is kellek már neki.Akkor?Ilyenkor mia ehlyes teendő? Már úgy érzem minden felhúzza amit mondok neki :( Viszont elhagyni sem akar.
2010. szept. 3. 17:13
 13/17 anonim ***** válasza:
nem sztenderd hanem stand by
2010. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Én ezt ezért fektettem le előre, hogy a szombat este a barátoké, hozzá teszem jöhetett akár melyikük velem, de ha ő nem akart én akkor is elmentem, de tudta ezt mikor összejöttünk. Nektek meg ezt meg kell beszélni, hogy innentől kezdve ő is mehet te nem hívogatod, de te is elmész barátnőiddel.
2010. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát igen de megszokta, hogy én nem megyek, unalmassá válhattam, mert régen nem érdekelt mit gondol elmentem, akkor forditva volt, hogy ő nem ment, és idegeskedett,meg hívogatott, hogy hol vagyok, de én felvettem, és beszéltem vele, és siettem hozzá haza. De én akkor tudom azt miért csináltam. Mert fontosabb volt az hogy bulizok mint vele legyek. Ezért esik rosszul ez most tőle, a kapcsolatunk már mélyebb stádiumában. Együtt nem mehetünk,mert oka van. Az a társaság számomra nem kedves. Nem unszipátia hanem története van sajnos.Meg sokszor azt sem tudom hol van mert bármit mondhat. SZóval nem nagyon tudom mit tegyek.SZerinted?beszélni már nem beszélek vele mert hiába.nem jutok semmire.Mindig azt mondja mondom a magamét, nem is jut szóhoz, és mindenre ráhelyesel.Valamiért azt érzem van valaki a háttérben, vagy másba szerelmes, aki nem jön össze, és engem gyötör miatta.nem tudom
2010. szept. 3. 17:38
 16/17 anonim ***** válasza:
Bizalom hiányát érzem részedről, meg részéről is, de lehet nincs is oka. Bizalom mind két fél részéről fontos egy kapcsolatban szerintem. Ha az nincs meg a kapcsolat sem működik.
2010. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
17:17 es voltam
2010. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!