Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza vágjak én is? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza vágjak én is? Vagy rontok a helyzeten?

Figyelt kérdés
A párom már többször megcsinálta velem, hogy elmaradt szórakozni, és én meg itthon vártam.ha hívtam kinyomkodta a telefonjaimat, madárnak nézett.Most adodott egy olyan lehetőség, hogy engem hívtak el, és el is megyek.Megírtam neki ne keressen vasárnapig, holnap megyek a buliba, és arra gondoltam én is mjajd kinyomkodom a telefonjait ha hív. Szerintetek ezzel előrébb kerülök a megoldáshoz?Mert én így nem akarom tovább csinálni a kapcsolatot. papucsossá tett.Lehet építget valami új kapcsolatot,én meg nyugodtan stenderre vagyok rakva.Szerintetek megcsináljam?Észhez kap ha még szeret? ha nem teszem meg megy tovább az egész és én meg megőrülök.
2010. szept. 3. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tiszta óvoda. Fenéért nem szakítotok inkább...
2010. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem szakít velem, nem tudom miért.Tartalék lehetek, vagy ilyenre gondolok, ha már elviselni alig visel el. Nem tudom mit akar velem, de az sem kizárt hogy csalódása volt, és azért ilyen velem.Olyan velem mint akit már nem szeret, és néha szexre használ.A többi időt nem akarja nagyon velem tölteni.
2010. szept. 3. 16:55
 3/17 anonim ***** válasza:

Minek hívod, ha elmegy szórakozni? Nem bízol benne akkor mi értelme a kapcsolatnak? Vagy mért nem mész vele te is néha?

Ha elmegyek szórakozni barátaimmal én se szeretném ha hívogatnának, hogy mit csinálok, hol vagyok.

2010. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 nielindi ***** válasza:
dobd ki a picsäba és bulizz egy jot!
2010. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát úgy tűnik ez a kapcsolat már annyi. Ülj le vele és adjál ultimátumot. Szerintem, ha átveszed a stílusát az nem segít.
2010. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igazad van, ebben hibás voltam, de most meg már olyan velem mint aki nem szeret.De ha nem szeret miért nem szakít? Nagyon bunkó lett velem, de mikor egyik nap megmondtam neki, hogy hagyjuk abba, akkor meg ő mondta hogy miattam ilyen és még szeret. Miattam hanyagol?nem akar már annyit lenni velem? miattam? na nem tudom lehet hagyom így az egészet, és én is járom az utamat. Úgy sem annyira kérdezget. Aztán én sem fogom őt. nem tudom mit tegyek
2010. szept. 3. 16:58
 7/17 anonim ***** válasza:
16:55 ös vagyok! És tényleg mért nem mész el te is bulizni? Vannak barátaid akkor te is menj azokkal bulizni!
2010. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy hanyagol?
2010. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem nagyon bízom benne, mert elejében azt mondta nekem nem jár ő nagyon, csak évente 1-2× .na és fura hogy most már az egész hétvégét haverokkal tölti.Elég furcsa ha előtte össze voltunk nőve, és hirtelen teljesen hanyagol, csak este kellek?De már nagyon hétközben sem.El meg nem enged, mert ha megcsalom 1× azt mondta nem kellek már. na de akkor minek akar néha még időt is kérni tőlem? mi ez???
2010. szept. 3. 17:02
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja mert az meg nem tetszik neki, féltékeny.SZóval röhely!
2010. szept. 3. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!