Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nehéz. Kit válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nehéz. Kit válasszak?

Figyelt kérdés
A volt barátommal több mint másfél évig jártunk és egy hónapja szakítottunk. Én szakítottam vele mert már mindkettőnkben elmúlt a szerelem és úgy hittem ennyi idősen kevés egy szerelem nélküli ám nagyon erős kapcsolat. Jól megvoltunk csak a lángolás hiányzott már. Most viszont a suli miatt újra találkoznunk kell és rájöttem mennyire hiányzik és h mennyire szeretem őt mint embert. Sokat dumálunk és úgy látom énis hiányzok neki de nem biztos. Viszont van egy másik srác. Akivel érzem a lángolást..többször randiztunk már és nagyon kedvelem és érzem h tudnám szeretni, de ő nagyon kicsapongó, és ez egy távkapcsolat lenne köztünk. Nem tudom hogy döntsek. Lehet ha összejönnék a volt barátommal egy idő után megint kibukna h nincs szerelem és mást kéne keresnünk de nemtudom. A másik fiú viszont nagyon vonz..de ő nem biztos h megbízható. Tudnátok tanácsot adni hogy mit tegyek? Előre is köszönöm 19/L (a fiúk is ennyi idősek)
2010. szept. 3. 14:36
 1/4 gabriell88 ***** válasza:
Ne kapkodj, szerintem egyiket se válazd, mert mind a két esetben fenn áll a veszály h sérülsz a kapcsolatban.. az elsőnél, ugye elmúlt aszerelem, megszokás van csak, és a megszokott dolgok hiányoznak, a távkapcsolatról meg annyit h a kis szerelmet kioltja a nagyot lángra lobbantja, de mivel te azt irtad h a srác kicsapongó, szerintem nem jönne össze, folyton benned lenne, h most kivel van , mit csinál, hűséges?stb.. szal szerintem várj, légy egy kicsit egyedül s mikor nem várod akkor fog az életedbe csöppeni az akiben minden megvan amit csak akaarsz, szal a helyedben egyik mellett sem döntenék, mind a kettőt hagynám..
2010. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat?....Már rosszul kezdődik.Értelmezni nem nehéz: TÁV(olság) - kapcsolat.A kapcsolat lényege nem a távolság,hanem a folyamatos fizikai közelség.Most még dönthetsz jól.

Az exed szereted mint embert.Ennél azért jobban kéne szeretned egy második fellángoláshoz.

Annak idején ráuntatok egymásra,ez most se lenne másképp,ne erőltesd csak azért hogy ne maradj parlagon.

Igazából egyik sem jó.Jöhet a 3. ötleted.

2010. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat:)

Hát harmadik nincsen:D

Úgyh akkor most maradok kicsit egyedül..igazatok van..jobb lesz így:)

2010. szept. 3. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolatra egyiket se. Jó lesz az egyik barátságra, a másik kalandra.
2010. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!