Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mit csináljak? :S

Figyelt kérdés

Ma délután a barátom gépén nézegettem a fényképeket, és megtaláltam egy mappát, ami az ex barátnője nevét viselte.

Belementem, és több ezer kép volt ott a csajról. Még volt olyan is, ami intimebb. Gondolkoztam, hogy letöröljem-e vagy sem, de végül nem töröltem. Ha cask pár hete mentek volna szét, akár az is lehetne a magyarázat, hogy még nem törölte le, de ők már több, mint egy éve szétmentek. Ezért zavar ez az egész. Most mit csináljak?


2010. szept. 2. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

mi közöd van a barátod fényképeihez? szégyelld magad amiért turkálsz. nekem is van rengeteg képem az exeimről, és a barátnőmnek is biztosan van az övéidől.


ezek nem azért vannak ott, mert naponta arra recskázik


ezeket úgy hívják, hogy emlékek


szégyelld magad

2010. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Hagyd el!Minek tárolná a képeit, ha nem jelent neki már semmit??Magamból kiindulva írom ezt...nekem egy volt pasimról sincsenek képek a gépemen!!!
2010. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Ígyvan, emlék. Ha letörölted volna, még tőlem is kaptál volna pofont. Ne legyél féltékeny pár pixelre. Örülj hogy nem dug félre, és élvezzétek az életet. pusz



18/F

2010. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele, hogy megtaláltad azokat a fotókat és zavar, hogy ott van a gépén. Inkább írja ki egy lemezre. Viszont azt ne kérd, hogy végleg törölje őket ugyan is azok emlékek még ha téged ez zavar is. Biztos neked is vannak közös fotóid a volt barátoddal és azokat te sem törölted. Gondolj bele ha fordított lenne a szitu! Te mit tennél?
2010. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit tennék, mivel még nekem előte soha nem volt barátom. :)
2010. szept. 2. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor talán hallgass a tapasztaltabbakra. ha a barátnőm letörölné a képeimet, gondolkodás nélkül kidobnám. ennek 2 oka van. egyik ok sem az, hogy azért háborodnék fel, mert nézegetem ezeket a képeket.


1: kidobnám, mert semmi joga a cuccaim között turkálni, azok sorsa felett bírálatot mondani, amíg nem vettem feleségül.


2: normális nő ilyenen nem sértődik meg ha ilyen képeket talál. hülyékkel meg nem járok.

2010. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!