Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért naivitás bízni abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért naivitás bízni abban, hogy a párunk soha nem fog minket megcsalni?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem. Normális emberek soha nem árulják el azt az embert akit Szeretnek. Vagy nem? Nemcsak a szerelmem, a párom, a társam, a szeretőm, a legjobb barátom, hanem a SZÖVETSÉGESEM is a férjem. Bízom magamban, és benne is. Jobban ismerem Őt, mint saját maga. Nincs mitől félnem. Ez gáz lenne?? Vagy csak a mi korcs, lelki nyomorék világan megkeseredett emberek tartják ezt naívságnak?
2010. szept. 2. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy a kedvenc ételed a töltött káposzta. Vagy helyettesítsd be, amivel csak akarod.

Imádod. Finom. Ízletes.

Holnaptól csak és kizárólag ezt eheted. Nincs más. Csak a töltött káposzta. Más tálalásban, más ízesítésben, de csak és kizárólag töltött káposzta.

Az első héten még lehet, hogy jólesik.

A második héten már ennél valami mást is.

A harmadik héten már rá sem bírsz nézni.


Nagyon leegyszerűsítettem, és egy párkapcsolatban ez lassabban alakul ki, de sajnos előbb-utóbb bekövetkezik. Az internet csupán csak több lehetőséget kínál azoknak, akik már nem csak káposztát ennének.

Lehet, hogy csak egy "desszert" erejéig csábul el a másik, ebben szerintem nincs is semmi rossz, ha tudja kezelni.

2010. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Keresztény házasságokban bizony még sok olyan van,akiknek 30 év után is eszükbe nincs megcsalni a párjukat.:)
2010. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amúgy igen,világi házasságokban ez nagyon gyakori sajnos.
2010. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!